Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a volt barátom az első randin azt mondta, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon vagyok olyan érzékeny típus, és mondtam neki is, hogy ne mondogassa,hogy szeret, de ő mégis mondogatta, és már meguntam, és nem szerettem , ezért kidobtam.

Szerintetek normális, hogy az első randin kimondta, hogy szeret?


2011. aug. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem normális, de ha megkérted, hogy ne mondja ki, és csak-csak, akkor érthető tőled is. báár sajnálom szegényt kicsit :(
2011. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem normális, bár tényleg nem átlagos, az én barátom is az első randin kimondta
2011. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és te erre mit reagáltál? mennyi idős vagy? :)
2011. aug. 20. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az első randin mondtam már a barátnőmnek. Nem értem mirefel ez a nagy felhajtás ez a szó körül.
2011. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Draug ***** válasza:

Ha a randi már korábbi ismerkedés után volt (mondjuk beszéltetek már egy ideje msn-en), akkor teljesen normális lehet. Hisz már valamennyire ismert, és mostmár látott élőben is, ez bőven elég lehet a hasonló érzelmekhez :)

Viszont ha a randin volt pl az első komolyabb beszélgetésetek, akkor aligha hiszem, hogy máris így érezne... max vonzónak talál.

2011. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem normális! attól kezdve, hogy az egyik fél kimondja, már ott van a nyomás, hogy a másiknak is ki kell. ha nem ismertétek előtte egymást hosszú ideig, akkor én egyenesen elrohantam volna:D ha mondjuk barátságból alakult ki, akkor még elmegy, de nem tudom miért kell ezt ilyen gyorsan erőltetni.
2011. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bevagy Mosby-zvaaa : DDDDDD

szerintem akkor normális,ha jártok.

2011. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja. Az így jártam anyátokkalban én is láttam azt a részt, miután kidobam. Ez furi is volt. xd
2011. aug. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!