Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

14 vagyok és még nem kerültem olyan helyzetbe csókolóznék egy lánnyal .Ez nagyon aggaszt mert az összes osztálytársamnak már volt része ezt megtpasztalni. Amikor a barátnőmmel vagyok akkor mindig azt gondolom:

-Na majd most mingyár megcsókolom - de biztos képes vagyok rá? , nem fogom elbénázni? - inkább nem csókolom meg. És ezzel el is szúrom , mert rá 1 hétre szakítanak velem :/ segítsetek. Hogy kell csókolózni?



2012. ápr. 10. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
az elsőt szinte mindenki elbénázza:)
2012. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha pl: összeütközik a nyelvünk? vagy elröhögöm? vagy nem csukom be a szemem? vagy ha elkezdek lihegni? akkormit ccsináljak?
2012. ápr. 10. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:

elvileg az a lényeg hogy "összeütközzön" a nyelvetek.a röhögést próbáld visszatartani,a szemedet próbáld becsukni,azt hiszik ettől jobban élvezed.azt meg egyáltalán nem értem miért lihegnél egy csók közben.

de mondom,úgyis béna lesz az első csók,akármit csinálhatsz:D

2012. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ertelmetlen beszelni errol. vagy acsinald vagy nem. ha meg csinalod akkor elobb utobb ugyis felfedezed a csok lehetosegeit. es egy ido utan valtozatosabban fogsz majd csokolni, esetleg figyelmesebben es erzekenyebben, netan hevesebben.
2012. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve semmivel. :D Én 19 vagyok, és még soha nem csókolóztam. Tartogatom az első csókom egy olyannak, akit tényleg szeretek. Ha szereted, akkor csókold meg, majd jön magától, azt mondják. (:
2012. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és ha átdugom a nyelvem de ő meg nem engedi át? az elég nagy égés nem?

vagy ha ő akarja? én meg megijedek? akk mivan?

2012. ápr. 10. 13:26
 7/10 anonim válasza:
"Gyakorlat teszi a mestert." - erre a kérdésre igaz a legjobban. Az elsőtől nevárj sokat, később bele fogsz jönni;)
2012. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú ez a drága jó kis kérdés! xD De rég nem láttam már ilyet, pedig egy időben minden napos volt itt!

Ám hallod öcsi, szerintem nem a legjobb helyen tetted fel ezt a kérdést, mert ahogy látod csomó kocka meg beszari szűz jár ide. Most nézd meg a sok szerencsétlent, 19-22 éves létükre még nem smároltak, Úr isten, az ilyenektől ne sok segítséget várj =)):))

Na de, mert jó kedvemben vagyok megpróbálom leírni, hogy hogy kell smárolni. Tehát hajolj oda a csajhoz, nyisd ki a század, picit döntsd oldalra fejedet és a nyelvedet pedig dugd át a csaj szájába (ha tudod, akkor ne ilyen mereven tartsd a nyelved, hanem vihetsz vele egy kis cifrát, mintha egy fagyit nyalnál végül is) és aztán meddig a nyelveddel símogasd a lány nyelvét. Csinálhatsz körkörös mozdulatokat, vagy szabálytalanul is csinálhatod. Na de az első nem hiszem, hogy olyan jó lenne, de majd szépen lassan úgy is ráérzel a dologra. Csak ne parázz, fog az menni. Legyél találékony oszt kész :D Sok sikert! :D

16L

2012. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés kösz :)
2012. ápr. 10. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek erre szabályok,ezért nem jó a kérdés:D Az elsőt én is elcs__sztem,egyáltalán nem volt jó..:D igaz,hogy ott a fiú is béna volt,pedig ő volt akkor 18 éves és azért már tapasztaltabb volt.:)

Aztán utána csókolóztam még egy fiúval,ő már nem volt olyan béna.:)

Aztán utána csókolóztam még eggyel,vele volt a legjobb,de neki én voltam az első.Én taníthattam meg a csók fortélyaira:) előbb-utóbb ráérez az ember..csak az eleje nehéz,amikor meg kell csókolni..hogy mégis merre forduljxdd :)

14 évesen csókolóztam először..

16/L

2012. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!