Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fogszabissal milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fogszabissal milyen csókolózni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
jó. nagyon
2012. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha ápolt akkor nincs gáz de ha szereted akkor...
2012. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érzel semmit. Csókolozáskor az ajkak rajta vannak a fogsorok. Nyelves csóknál pedig nem tudsz annyira "behatolni", hogy érezd a szájpadlásán, vagy a hátsó fogán a rögzítést. :)
2012. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint egy fogszabi nélkülivel. Nem a fogszabályzót nyalogatod, nem igaz? Amúgy nekem is volt, de a barátnőm nem mondta, hogy más lenne
2012. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
thx
2012. ápr. 5. 14:24
 6/7 anonim válasza:
Nekem a barátom is és én is fogszabályzósok vagyunk.A dróti nem zavar semmiben.:) Picit hozzáér a nyelvem az övéhez,de nem baj.:)
2013. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a barátom kicsit félt hogy milyen lesz velem csókolózni mikor fogszabályzót kaptam és én is féltem hogy nem fog megcsókolni de aztán megtörtént és azt mondta hogy semmi furcsát nem érzett olyan volt mint mikor még nem volt fogszabályzóm szóval semmi extra
2016. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!