Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogy álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy álltok az olyan lányokhoz akik cseppet sem lányosak?

Figyelt kérdés
nem vagyok az a kiköpött plázacica típus. sőt utálom az olyat. szeretem a horrort. nem félek sötétbe lemenni a pincébe. inkább srácokkal lógok és utálom ha valaki hisztizik. soha nem vennék fel magassarkút,szeretem a bőgatyát, csúnyán beszélek. ha anyámék engednék tetováltatnék. ja és muter szerint "csöves" vagyok.:D
2012. ápr. 8. 22:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

14 éves vagy ?

Ne aggódj két év se kell és röhögni fogsz az egészen :D

Amikor ennyi voltam én deszkás cipőt hordtam bő pulcsikkal tele akartam magam lőni tetkókkal,piercingekkel , patkányt akartam tartani és "full" lazának éreztem magam.

Most 17 vagyok és inkább előnybe részesítem a cicanadrágot, a csajos felsőket és a sminket :)

2012. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
énis szoktam cicanadrágot hordani. meg deszkás cipőt is. szerintem ezzel nincs semmi gond egyébként. csak kiváncsi voltam más véleményére is.:)
2012. ápr. 8. 23:53
 33/39 anonim ***** válasza:

a cukorfalatokat jobban bírom, de kitudja...

horror az jó, sötétbe viszont féljél :D, hisztit senki nem szereti, bőrgatyát nem csípem szoknyát a lányokra!, csúnyán beszélek énis b+, és anyám szerint "pacuha" vagyok... szal az egy szinttel jobbb.


Ha szép vagy találsz palit :D


F18

2012. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
itt nem a pasizásról van szó.:d persze hogy találok,aki szeret elfogad. és amugy *bőgatya :D
2012. ápr. 9. 00:44
 35/39 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a plázacicákat, de a "csöves", káromkodós csajokat se. Valahogy az jön le a mondandódból, hogy léteznek a plázacicák, és velük szemben meg olyan csajok, akik akár kamionosnak is elmehetnének. Egyikbe se tartozz, ha lehet.


22f

2012. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
hát kamionos az azért durva.:D megpróbálok valahol a kettő között lenni..
2012. ápr. 9. 01:19
 37/39 anonim ***** válasza:
nem tetszenek,csak is a plázacicák:D
2012. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 nikimuci válasza:

Ennyi idősen mi is lázadó rockercsajok voltunk! Ki fogod nőni!

Ez nem azt jelenti, hogy plázacica leszel, de ennyi idősen én is tetováltatni akartam stb. Most örülök, hogy nem tettem meg.

És szeretem a magassarkút is, bár ritkábban húzom fel őket, mert most is szeretek kényelmesen öltözködni...

2012. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Pfff fix mint mint 1 low osztalytarsam (lany o is)gondolom cigizel es mar szuz sem vagy...
2012. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!