Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogy álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy álltok az olyan lányokhoz akik cseppet sem lányosak?

Figyelt kérdés
nem vagyok az a kiköpött plázacica típus. sőt utálom az olyat. szeretem a horrort. nem félek sötétbe lemenni a pincébe. inkább srácokkal lógok és utálom ha valaki hisztizik. soha nem vennék fel magassarkút,szeretem a bőgatyát, csúnyán beszélek. ha anyámék engednék tetováltatnék. ja és muter szerint "csöves" vagyok.:D
2012. ápr. 8. 22:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
10-es te nem répáznád?
2012. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lemész a pincébe meg káromkodsz még nem leszel kevésbé lányos.
2012. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
én azt vágom. ez csak példa. szerintem nem sok ilyet tudsz mondani. (amugy tarantulát akartam szülinapomra,csak anyám nem engedi) biztos sok lány akar pókot.;)
2012. ápr. 8. 23:11
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, ha egy csaj laza és belevaló, de e mellett is lehet valaki nőies. Nem szabad összekeverni a nőiességet a pláza-magassarkú-ribi-hisztivel. Ha már annyira "laza", hogy már nem is nőies, akkor az gáz.
2012. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
20%
jobbak is a kurv@k,mint az ilyen korcsok!!!!
2012. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Jó csak ne legyen nagyobb szakálla, bicepsze és sörhasa, mint nekem.
2012. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
23:06... Vedd figyelembe a első válaszolót.Én még örülök is neki hogy van még valaki aki nem 12-14 éves korában veszti el,meg szopja a F@szt
2012. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nálam ez pl nem lenne hátrány, olyan vagy, mint egy rocker lány, vagy mint egy punk...
2012. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
az előbb megnyilvánult a női oldala nem láttad.amúgy vigyázz a tarantulával mert megrépáz az is.
2012. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
nem keverem össze.:) hát ezt általában nem korcsnak hívják. de OKÉ.
2012. ápr. 8. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!