Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogy álltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy álltok az olyan lányokhoz akik cseppet sem lányosak?

Figyelt kérdés
nem vagyok az a kiköpött plázacica típus. sőt utálom az olyat. szeretem a horrort. nem félek sötétbe lemenni a pincébe. inkább srácokkal lógok és utálom ha valaki hisztizik. soha nem vennék fel magassarkút,szeretem a bőgatyát, csúnyán beszélek. ha anyámék engednék tetováltatnék. ja és muter szerint "csöves" vagyok.:D
2012. ápr. 8. 22:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
meg szaros bottal sem bögdösnelek meg!itt szopni,csak te fogsz,mert te vagy nö :P
2012. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
vigyázok.xd
2012. ápr. 8. 23:14
 23/39 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy srác lettem. csak hogy nem vagyok lányos!-.-
2012. ápr. 8. 23:14
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom hogy semmi baj a belsőddel.DE! Ahhoz hogy a fiúk ne csak haverként nézzenek rád,hanem lássák benned a csajt külsőleg lehet változnod kéne.

Nem kell "plázacicának" lenned simán elég lenne egy átlagos öltözködés is. (szűk farmer,egy szép pólóval vagy egy bővebb szabású felsővel,egy natúr smink és ennyi).Ettől még senki nem fog beskatulyázni r.ibancnak,plázacicának vagy akárminek.

Bár ez attól is függ hány éves vagy, még lehet kinövöd :D


17/L

2012. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek az ilyen lányok.Csak a ocsmány beszéddel van a gondom.Attól hogy most csúnyán beszélsz nem leszel menőbb,gondolom neked is van nőies stílusod.De igen,tényleg kevés az ilyen lány.

Azon hogy a muterod csövesnek hív nagyon szakadtam :D

2012. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
picit félre értettetek amugy. nem lettem fiú. nem is úgy nézek ki. csak nem szeretem a lányos dolgokat. jézusom.xd szűk farmert hordok. atléta vagy kivágott felső ..ilyesmi. csak én kicsit másabb vagyok mint a többi lány. ÉS A SRÁCOKAT SZERETEM.:D
2012. ápr. 8. 23:18
 27/39 A kérdező kommentje:
igazából sosem szerettem lány lenni. de nem vagyok transzvesztita :D
2012. ápr. 8. 23:19
 28/39 anonim ***** válasza:
Beírassalak a Schefferhez ?? Nagyon faszi akarsz lenni?? xD
2012. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Miközben olvastam a kommenteket és a te hozzászólásaidat is, azon töprengtem, hogy vajon hány éves lehetsz.


"ha anyámék engednék tetováltatnék"

"amugy tarantulát akartam szülinapomra,csak anyám nem engedi"


Feldobtad az estém! :D Egy újabb önmagát ergyán megvalósítani vágyó, ostoba tini. Borzalmas lehetsz. Ráadásul nem azt nevezik vagányságnak, amiről te írsz.


20/L

2012. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
hát én 14 vagyok. ezért nem engedi.:D de nemis keménykedni akartam csak érdekelt a véleményetek. meg nem vagyok semmiféle emo vagy punk sem transzvesztita.
2012. ápr. 8. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!