Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk chatelnetek egy lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk chatelnetek egy lannyal hajnali 3-ig, ha nem tetszene?

Figyelt kérdés

Szoktunk eloben is talalkozni, de akkor csak haverkent kezel, de miota husveti szunet van, tobb idom van, es tegnapelott pl 11-tol hajnali 2-ig, tegnap hajnali 3-ig chateltunk a facebook-on.

Es szamokat kuldozgetett nekem a youtube-rol, az egyik meg arrol szolt, hogy "varok rad", erre oda irta, hogy tetszik neki a szovege.


2012. ápr. 6. 09:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Még akkor sem chatelnék addig ha tetszene és bele lennék esve.
2012. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt kifejthetned bovebben, hogy miert szanalmas.
2012. ápr. 6. 10:27
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Nincs abban semmi ha chatelek egy olyan lánnyal aki nem tetszik.

Lehet haverom is, lehet annak a lánynak a barátnője aki tetszik.

2012. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Exem függő volt, volt, hogy hajnalokig chatelt nőkkel, pedig nem akart tőlük semmit, hiába nézett úgy ki.

Remélem nálad nem egy ilyen idióta van...

2012. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

én is lány vagyok...szintén hajnalig szoktam chatelni egy fiúval...én is azt hittem h többet akar, hm..aztán rákérdeztem és jött a pofára esés :) remélem neked nagyobb szerencséd lesz :) én azóta sem tudok csak barátként nézni rá, ugyanannyit beszélünk, de neki ez csak barátság :) a várok rád dalszöveg pedig arra is utalhatott h tetszik neki egy másik lány, és veled mint egy lánnyal szeretne erről beszélni...na de nem akarok ünneprontó lenni :) sok sikert, próbálj meg összehozni kettesben egy találkozót :)


19/L

2012. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy randit, ott minden kiderül. Amúgy miért lenne baj ha csak unatkozik és beszélgetni akar? Azt nem írtad, hogy neked egyáltalán tetszik -e a fiú mint partner.
2012. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Prímszámokat is küldözgetett?
2012. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Koszonom mondenkinek a valaszt, eppen azert kerdeztem, mert nem akarom magam beleelni.

Es mint mindenki, en is magambol indulok ki. En tuti nem chatelek olyan pasival, aki nem tetszik, vagy unalmasnak talalok.

2012. ápr. 6. 16:03
 19/21 anonim ***** válasza:

8. vagyok.


Történt azóta valami?

2012. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem sok, tovabbra is sokat beszelgetunk ejszakakba nyuloan neha, hetente kb haromszor talalkozunk, de sajnos mindig csak haverokkal egyutt, de sokat beszelget velem akkor is kulon. A baratnom szerint latszik rajta, hogy nagyon bejovok neki, de en nem vagyok ebben mar olyan biztos. Egy fiu se felenk ennyire, kb egy havi intenziv flortoles, es semmi randi. :( Szoval asszem tenyleg csak havernak tekint.:(
2012. ápr. 21. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!