Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket ez elijesztene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez elijesztene, vagy inkább tetszene a lány kezdeményezése?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy fiú, akivel úgy érzem, hogy kölcsönösen érzünk egymás iránt,még szeptemberben kezdett el köszönni nekem,azóta mindig köszönünk,szemezünk,sajnos még nem beszéltünk, ami így majdnem fél év(!!!) után elég vicces és nagyjából ennyi.A közös ismerősünktől tudtam, meg hogy nagyon félénk és talán ezért nem kezdeményez.

Hétvégén lesz egy kis vacsora a közös ismerősünknél és arra gondoltam, hogy minden bátorságom összeszedve megkérdezném tőle, hogy mit szeretne ezzel a köszönéses dologgal elérni nálam?!

Vagyis igazából fogalmam nincsen, hogy hogyan is kellene ezt jobban megfogalmazni.

Szeretném ezt a dolgot valahogy lezárni,mert ha tényleg tetszem neki,akkor oké,de ha mégsem akkor legalább nem képzelek bele ebbe a dologba többet.

Fiúk!Titeket ez így nagyon sokkolna?

köszönöm a válaszokat!17L


2012. febr. 21. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeményezés nem rossz ötlet, nekem marha jól esne. De ez a kérdés:"köszönéses dologgal elérni nálam?! " ez picit ijesztő:D Azt sugallja, hogy zavar téged a köszöngetéssel. Picit mást találj ki szerintem. Hajrá.
2012. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan veszitek ti lányok azt, hogy megijeszt minket a dolog, szerintem a meglepődés és a megijedés között szakadéknyi különbség van. Meglepődni meglepődünk, mert nem vagyunk hozzászokva, de mégis miért ijednénk meg? Azt ti szoktátok -.-
2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tetszik ha a lány kezdeményez, kicsit én is félénk vagyok..:$ Am miért ne köszönhetne oknélkül? mert nem bunkó pl...
2012. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát a megfogalmazás tényleg kissé bunkócskára sikeredett...
2012. febr. 21. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Mitől szoktunk mi lányok megijedni? O.o
2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem itt az igazi probléma az, hogy rosszul esne ha visszautasítana.

Innentől jön az, de a fiúk dolga a kezdeményeznek stb.

Benne van a pakliban, hogy elutasít ez van.

Olyan mint amikor te utasítasz el valakit.

2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az jó, ha egyértelmű "jeleket" adsz; mosolyogsz, kedves vagy, esetleg előre köszönsz neki a félénk, ilyesmi, hogy érezze, hogy tetszel neki, hogy legyen mersze kedvezményezni.
2012. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*kezdeményezni :DD nem kedvezményezni :DD
2012. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze!Rosszul esne,ha visszautasítana,de ez is benne van,de most már tényleg jó lenne tudni,hogy mire is gondol!A visszautasítás is jobb lenne,mint ez a semmilyen állapot!

Hát remélem a legjobbat és felkészültem a visszautasításra is!

2012. febr. 21. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én a fiú helyében nagyon örülnék.
2012. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!