Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy mondjam meg neki? Help!

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akinek tetszem és nekem is tetszik ő. Egyszer elhívtam 1 helyre, de nem tudtam, hogy hogy mondjam meg neki, hogy szerelmes vagyok belé!Mit mondjak máskor??

Lécci kíméljetek a hülye kérdésekkel!


2012. febr. 21. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
járni ne tanítsunk meg?
2012. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hülye kérdést te tetted fel, bocsika...

Mi majd a hülye válaszokat adjuk...


Ne mondj semmit csak smárold le. Érteni fogja.

2012. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt még szerintem nem kell elmondanod hogy szerelmes vagy belé mert lehet hogy kicsit elijesztené.Mond azt neki hogy nagyon tetszik neked és (valószínűleg) ő is hasonlót fog mondani.Azt pedig hogy hogyan mond el neki azt inkább neked kéne kitalálni.14/f
2012. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes?? Már megbocsáss, de az hogy valaki tetszik, vagy nagyon tetszik neked, az még egyáltalán nem szerelem. Ráadásul ha gőzöd sincs mit hogy kéne csinálni, akkor feltételezem 15-nél nem vagy idősebb. Nem hiszem hogy tudnád mi az a szerelem.
2012. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok 15-nél idősebb, mert még csak 14 vagyok :/
2012. febr. 21. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
olyan aranyosak,cejelmes vagyok Pistikébe de ő is cejet :))))
2012. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!