Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Lehet olyan, hogy ezért nem járna velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy aranyos srác,akivel egy ideje már beszélgetek.Találkoztunk is párszor,de még nem beszélgettünk olyan "nagyon komoly" dolgokról.20 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom,neki már volt pár.Nem tudom,hogy mondjam el neki.Megtörténhet hogy ezért nem jár velem :/ ?

2012. febr. 11. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret és érdekled, szerintem még örül is majd neki hogy ő lesz az első.. :D ;) sok sikert!
2012. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem örülne neki ha vele lenne az első komoly kapcsolatod, már ha akar tőled valamit
2012. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem került eddig szóba, akkor nem kell mondani semmit. Amúgy nem, ilyenért senki se tenne lapátra egy csajt.
2012. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy egyáltalán beszélned kéne erről vele ?

Nem feltétlen kell ezt elmondanod neki, pláne ha nem is kérdezi.


Egyébként sem hiszem hogy zavarná, de amíg nem kérdezi ne erőltesd a témát, ennyi.


27/F

2012. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de egyszer már kérdezte,de eltereltem a témát :).....de tuti,hogy megint megfogja kérdezni :D

köszi a válaszokat :)

2012. febr. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!