Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan látom ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látom ha egy lány nem szeret?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallottam egy lánynak és megkérdeztem, hogy ő mit érez irántam. Erre csak annyit válaszolt, hogy át kell gondolnia, és most nem tudna teljesen tiszta fejű választ adni...

Szerintetek ez azt jelenti, hogy nem szeret és nem is szeretett?


2012. febr. 21. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt.
2012. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vicuska87 ***** válasza:
Igen valószínű, ha valaki szereti a másikat, azon nincs mit átgondolni!
2012. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallunk szerelmet, mert az olyan mint a hidegzuhany. Te is készültél a bejelentésre napokig az tuti. Képzeld el őt, akit hirtelen ilyen kérdés elé állítottál. A csajokat el kell bűvölni, puhítani kell őket és utána lépni tettekkel nem pedig szavakkal.
2012. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Thx a válaszokat! Akkor majd valaki mással...
2012. febr. 21. 15:04
 5/9 A kérdező kommentje:

Am 15:04-es

Elég sokat tettem már érte és gondoltam eljött az idő, hogy elmondjam mit érzek iránta.

Köszi a válaszodat!

2012. febr. 21. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha velem történt volna ez, és időt kérek, az azért lenne, hogy átgondolhassam a dolgot :). Esetleg annyit kellett volna még kérdezni, hogy mennyi időre van szüksége körülbelül, hogy döntsön, mennyit várj. Ha már magától nem mondta. Én pl ilyen döntéseket nem szeretek úgy meghozni, hogy közben nyomás nehezedik rám, kell egy kis idő, hogy leülepedjenek a dolgok. Ez néha csak pár órát igényel, egy napot, vagy kettőt, nem kell sok. De ez án vagyok.
2012. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha lerohanna engem egy fiú ezzel akkor, ha tetszik is akkor sem nagyon tudnék hirtelenjében mit mondani....
2012. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15:09-es Megkérdeztem tőle és azt mondta h nem tudja...
2012. febr. 21. 15:28
 9/9 anonim válasza:
sajnállak haver velem is ugyan az a szitú lassan 3 hete gondolkodik
2015. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!