Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk chatelnetek egy lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk chatelnetek egy lannyal hajnali 3-ig, ha nem tetszene?

Figyelt kérdés

Szoktunk eloben is talalkozni, de akkor csak haverkent kezel, de miota husveti szunet van, tobb idom van, es tegnapelott pl 11-tol hajnali 2-ig, tegnap hajnali 3-ig chateltunk a facebook-on.

Es szamokat kuldozgetett nekem a youtube-rol, az egyik meg arrol szolt, hogy "varok rad", erre oda irta, hogy tetszik neki a szovege.


2012. ápr. 6. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nagyon úgy fest hogy tetszel neki :)
2012. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk nem igazán kétértelműek úgy mint a lányok. Tehát biztos akar tőled valamit! De attól, hogy tetszel neki nem feltétlen jelenti azt, hogy járna veled. de ezt nem tudhatom én magamból indulok ki :P

Nekem 4 éve van barátnőm de attól, hogy tetszik egy lány külsőre vagy valami nem járnék vele meg ilyenek.

2012. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, erre mar en is rajottem, hogy attol, ha tetszik valaki, meg nem biztos, hogy lesz is belole valami, de ha csak kulsore tetszenek neki, akkor nem beszelgetne velem ennyit. Vagy igen?
2012. ápr. 6. 09:42
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a hulye kerdeseimert, csak miota szakitottam az exemmel, azota kicist padoln van az onbizalmam.
2012. ápr. 6. 09:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy fest, hogy te is beleestél abba a hibába amibe én :\ Hogy honnan veszem ? Elárulom neked, hogy volt egy lány akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz. A nyáron 2 olyan alkalom volt mikor nem tudott aludni és szinte könyörgött, hogy maradjak. Ugye nem is kell mondanom, hogy nem mentem el aludni. Egész éjjel beszéltünk, olykor kényes témákról :P és ezt csináltuk 1-2 hónapig szóval majdnem egész nyáron. Tudod mi lett belőle ?? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Semmi!! Ne hogy félre vezessen, tanulj a hibámból legalább te, ha én már nem tudok :)
2012. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez függ a beszélgetés tartalmátol stílusától.

Ha ilyen számokat küldözget akkor elképzelhető, hogy rádmozdult. Nem lehet, hogy egy kicsit "mimóza" a srác és ilyen "jelnyelven" kommunikál?

Ha bejön neked tegyél határozott lépéseket. Pl.:Mutasd meg a cickódat webcamon keresztül..........:) :) ....Na jó csak vicceltem.

2012. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
hát unalomból is chatelhet veled. velem is volt olyan, h nem tudtam aludni, és azért chateltem egy sráccal kb 3ig. de ha ilyen számokat küld, akkor tuti akar vmit :)
2012. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Újból 6. -os vagyok. az 5 -re ne hallgass mert fiú, és náluk máshogy működik. Biztos besértődött, hogy nem jött neki össze egy kis d...s. Nem is értem neki nem volt elég, hogy lelkizhetett? :) :) :)
2012. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8-as :)

Amugy koszonom a valaszokat. Es tenyleg, lehet, hogy kicsit mimoza. Azt is mondta, hogy o felenk. Tobbszor is. Bar nem latszik annak.

2012. ápr. 6. 10:04
 10/21 anonim ***** válasza:
én senkivel nem chatelnék 3-ig. szerintem rohadtul szánalmas
2012. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!