Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor ő most belém szeretett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő most belém szeretett?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismertem egy fiút. Hát hogy is mondjam,elég magának való. Szinte mindenkivel bunkó, soha nem tud együttműködni senkivel,elég öntörvényű is. Viszont velem egy ideje egész kedves lett,most h megismertem jobban,rájöttem,h nem is olyan szemét alak,mint amilyennek mutatja magát, nekem be is vallotta,h ez csak egy álca a részéről,h a számára nem kívánatos személyek hagyják békén. De nekem megnyílt,és megmutatta az igazi,a szebbik arcát, őszintének éreztem,mintha megbízna bennem,sőt , még segíteni is próbál nekem,amiben lehet. Nekem sokáig nem volt szimpi,de kezdem megkedvelni, szerintetek ezek alapján ő érezhet valamit irántam?
2012. ápr. 1. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem biztos, hogy szerelmes beléd, de az biztos, hogy szimpatikus vagy neki. Miben segít neked?

2012. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 éves,én pedig 18
2012. ápr. 1. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt már barátnője? Lehet most érett meg rá, hogy komolyabban is foglalkoztatja a dolog. Lehet még belőle szerelem.
2012. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,volt neki, bár úgy vettem ki,h nem igazán voltak komolyabb kapcsolatai. Inkább csak amolyan kalandozó volt. Egy konkrét lányt említett,akivel komolyabb kapcsolata volt még évekkel ezelőtt ,de az a lány otthagyta őt,és azóta csak alakalmi kapcsolatai voltak.
2012. ápr. 1. 10:21
 5/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül szerelmes beléd, hanem lehet hogy érez egy bizonyos bizalmat feléd és megpróbál veled barátkozni!!
2012. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem többet érez mint barátság de nem szerelmes. lehet komolyabban tervez veled csak még nem biztos abba h ő mit akar és h te mit akarnál
2013. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!