Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! (fiúk! ) Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (fiúk! ) Hogyan csábítsam el, hogyan bolondítsam magamba a srácot, hogy úgy higyje ő szeretett belém?

Figyelt kérdés

Lányok, ti hogyan csábítottátok el a pasitokat? Sajnos korábban még nem csináltam ilyent inkább beletörődtem, hogy nem kellek a srácnak. Most viszont van egy ember, akit nagyon megszerettem és nincs senkije, viszont én nem kellek neki, de nagyon szeretem, és szeretném ha szeretne...*-*

Fiúk, titeket hogy lehet elcsábítani? Mi az amitől beleszerettek egy lányba?


2011. jan. 4. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ezt én is szeretném megtudni.:(
2011. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cicik cicik :*
2011. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát órákon a ki kandikáló tanga...vagy ha nyuszi akk meg PICIT nyomulj
2011. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj, én nem ilyen "kirakom magam" dologra gondoltam...:(

Azért, ha valakinek van valami ötlete, tapasztalata az írja le!:)

2011. jan. 4. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem szoktam megtetszeni a lanyok es nem forditva:) ha rengeteget vagy vele es mindent megbeszeltek akkor van egy kis esely, hogy beledszeret:)
2011. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szoktak*
2011. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha Te nem kellesz neki akkor hagyd őt békén...kell hogy legyen ennyi tartása a nőnek!!!!!!!!!! Mindenki megtalálja a maga foltját! Ha nem akar Téged, ha belédhabarodik, akkor se sokáig húzzátok!! Egyébként járj könnyedén, legyél elérhetetlen számára, vegyél fel szexi ruhát....ne ribancosat, igényeset, mégis szexit. Nehogy elmond neki, hogy Te idáig nem kellettél senkinek, ne hazudj, de ne is mond el az igazat. Beszélj rejtvényekben, hogy érdekes legyen. Nehogy belebújj első nap vele az ágyba, inkább sokadik találkozáskor, mert könnyen megkapható leszel, és unalmas.
2011. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!