Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Asszem belém szeretett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem belém szeretett egy lány, vagy tévedek?

Figyelt kérdés
eleinte csak egymás tekintetét kerestük,sokszor egymásra néztünk,és amúgy köszöntünk egymásnak, aztán egyszer összefutottunk véletlenül és akkor rengeteg dumáltunk,és azóta ez többször meismétlődött,ha csak ketten vagyunk,nagyon őszinte velem,mindig a szemembe néz,és mosolyog,nagyobb társaságban is néha odajön hozzám,de akkor nem annyira jellemző,de olyankor is mindig mosolyog ha meglát, jókat szokott röhögni a vicceimen,látszik,h bír, ma is találkoztam vele,és elhívtam sétálni,és eljött velem,sőt ... megbeszéltük, h csinálunk még ilyeneket, én felvetettem neki pár ötletet h mit csinálhatnánk még,és lelkesedett azt mondta h szívesen, meg haza is kísértem,pedig a város másik felében lakik, ő kérdezte h hazakísérem e...én is úgy érzem ,h belészerettem, de vajon ő is így van ezzel ezek alapján...akkor érdemes belevágni a kapcsolatba,vagy még hagyjam egy ideig?

2012. márc. 26. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

dearanyosz :)

hány évesek vagytok?

kérdezz rá. ne tökölj, legyél férfi :D

2012. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most kezdtétek az ovit? Vagy már általános sulisok vagytok?
2012. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont egy olyan kérdezi akinek Barbyee a neve :D


Amúgy tuti bejössz neki ... ÚGYHOGY CSELEKEDJ !!! :D

2012. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyomulj rá. Nagyon is jó úton vagy. Ne hanyagold egy rövid ideig sem, mert akkor azt fogja hinni, hogy nem érdeklődsz már iránta.

Csak keménye ;-)

2012. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez kétesélyes: a barátod akar lenni, vagy a barátnőd.:) Én nagyobb esélyét látom a barátnőnek a leírtakból. Azt tanácsolom, hogy mikor kettesben vagytok mindenképp akkor lépd meg a következő lépést! Úgy is csinálhatod, hogy megkérdezed, mit érez irántad, vagy elmondod, hogy Te mit érzel iránta, és megkérdezed: járna-e veled, de én személy szerint sokkal jobban oda vagyok azért, ha egy csodás randi végén, mikor hazakísér a srác, mélyen a szemembe néz és megcsókol. Előtte persze bókolgathat a randin.:) Ha nem vagy teljesen biztos az érzelmeiben, akkor néha érj hozzá, fogd meg a kezét, öleld meg, stb. Ha nem zavarja, akkor biztos lehetsz benne, hogy több vagy számára, és akkor már tényleg jöhet a csók!:) Sok sikert!
2012. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem röhejesnek talál. De nem baj, a lényeg a jókedv! :)

A továbbit meg ráérsz kitalálni, ha vége a nagycsoportnak.

2012. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kinguczi:X válasza:
szinte ugyanez volt velem is ,csak fiuval ,de amugy en nem kertem hogy kiserjen ,haza .::)) de szentem teccel a csajnak ,de meg o se tugya igazan hogy szerelmes e vagy nem ,szerintem meg lehet valami kosztetek,az a legjob ha mekerded,persze nekem nem volt batorsagom mekerdezni attol a fiutol aki teccet,de szerintem meg nem szeretet beled 100% kosan...amugy remelem oszejottok:):D
2012. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!