Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem értem magam!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem értem magam!

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiú próbálkozik a bizalmamba férkőzni, és a "barátom lenni", de én szinte mindenkit elutasítok, még azt is, aki aranyos, kedves, és nekem való. Még sosem volt normális kapcsolatom, csak amolyan ilyen-olyan.

Nem tudom, mitől félek?! Segítenétek? 16/L


2012. márc. 31. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod, csak nem mered bevallani.
2012. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is rakene gyere, h mitol felsz. Maskepp nem fogod tudni, h mia bajod. Ezt neked kell erezni.
2012. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vannak fiúk, akikkel találkozgatok, de mindig keresek valami kifogást, hogy miért NE.

Félnék a kapcsolatoktól?

Sosem volt még kapcsolatom, csak kisebb koromban, de az nem számít!

2012. ápr. 1. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztál akkor olyan fiuval,akibe belebolondultál volna.
2012. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csalódástól félsz előre, tudat alatt. Hogy mi lesz, ha rosszul sül el, vagy vége lesz...
2012. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom mi a probléma!


Az egyik legjelentősebb lépés, amit meg kell tenned ahhoz, hogy eljuss ebből az állapotból a boldog kapcsolatokhoz az, hogy a randizás, ismerkedés folyamatára egy egyszerű játékként tekints, ne pedig egy élet-halál harcnak éld meg a dolgot. Lehet, hogy úgy tekintesz a pasikra, mint egy rosszindulatú támadóra a szüzességed ellen, a sok közül? xD A fiú, aki elhív a randira, csak dumálni szeretne egy jót egy kedves lánnyal, nem akar elvenni feleségül :D Végül is a fiúkat szereted, nem? Te is tekint úgy a dologra, mint szórakozásra!


Kalandot keress, ne végkifejletet!


És ez az élet minden területére igaz. Jól ismered a mondást: Jobb megbánni, hogy megtetted, mint megbánni, hogy nem tetted meg, asszem így van. Ha bevállalós leszel, ha benne leszel minden buliban, hülyeségben, hidd el, sosem fogsz unatkozni :D És így egyre több élettapasztalatra, ismerősre teszel szert. Láttad az Igenember c. filmet? Na olyan legyél :D


Minden attól függ, hogy te szeretnéd-e a dolgot. Aki akar valamit, az talál rá módot. Aki nem akar, az talál rá kifogást. Szóval: akarsz egy jót beszélgetni egy kedves sráccal?


Ha legközelebb elhív téged egy pasi cukrászdába, mondj igent! Ingyen süti bazz xDD

2012. ápr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jófej vagy utolsó válaszoló! :D

És tuti igazad van, mert ráismerek magamra!

A végkifejletet keresem, és tényleg nagy dobra verem, ha valaki már közeledni próbál...

Nagyon is igazad van, köszönöm szépen!!

Megfogadom a tanácsod :)

2012. ápr. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!