Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy mielőtt elindulok itthonról bulizni, mindig belenézek a tükörbe és vonzó palinak találom magam és amikor odaértek a buliba hirtelen rossz közérzetem lesz?

Figyelt kérdés
Az az érzésem támad hogy mindenki engem néz és mosolyognak rajtam hogy mégis hogy mertem oda belépni ilyen ronda fejjel? Pedig otthon mindig úgy látom magam a tükörben hogy minden rendben, jól nézek ki és menni fog a csajozás és el is tervezem mindig hogy na ma odamegyek lányokhoz táncolni. Amint meg odaérek lebénulok és tehetetlenség érzés uralkodik el rajtam. Nem értem hogy lehet. Miután meg hazaérek és újra megnézem magam a tükörben, akkor megint látom hogy nincs semmi gond az arcommal, jól nézek ki. A buliban meg mindig csak ez a két gondolat forog a fejemben, egyrészt az hogy elterveztem hogy jól fogom érezni magam és megint nem fogom tudni összhozni, nem beszélve arról hogy lányok közelébe nem merek menni, másrészt az hogy az emberek furán néznek, biztos van valami fura az arcomon. Hogy lehet ilyen hülye érzéseket átélni? Egyáltalám miért vannak ezek?
2012. márc. 24. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül sakkozol akkor persze, hogy nincs ellenfél.


Ilyen egyszerű :)

2012. márc. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok:

1/ Ronda vagy, mint a bűn.

2/ Dobd ki a tükröt, nem jó!

3/ Lehet, hogy a lelked mélyén nem is lányokra vágysz.

4/ Valami más ott a gond. Vagy a szövegedben, vagy a farkadban nem bízol és így igyekszel elkerülni, hogy kipróbáld és kudarcot vallj.

Talán próbáld meg pár pohár pia után, az oldja a feszültséget! Vagy keress fel egy pszichiátert! Esetleg maradj a recskázásnál, sem a farkadat, sem a tenyeredet nem érdekli, hogy milyen az arcod! :)

2012. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ilyenek járnak a fejedben, lehet azért néznek, mert búvalbaszott arcot vágsz :D velem is van ilyen. Próbálj meg nem ezekre gondolni, igyál valami piát, aztán start.
2012. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zvonko te ne haragudj már de sztem homár vagy. Láttam még pár hozzászólásodat és mindegyikből azt szűrtem le hogy népszerűsítet a melegséget :)
2012. márc. 24. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mosolyognak rajtad, mert be vannak bszva. Olyankor nekem is fülig ér a szám bárkire nézek :D
2012. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!