Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok véleményt? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt? (kép)

Figyelt kérdés

Véleményt szeretnék kérni.

Az a helyzet, hogy a legutolsó 2-3 alkalommal azért koptattak le a kiszemelt srácok, mert azt mondták, túl duci vagyok, főleg combban voltam erős, és nekik inkább a vékonyabb lányok jönnek be.

Eléggé elkeseredtem, tök csúnyának meg kövérnek éreztem magam, de egy barátnőm biztatására elkezdtem sportolni.


Nagyon rosszul esett, hogy több fiú is az alakom, alkatom miatt utasított vissza, ezért az önbizalmam is eléggé a padlóra került... Tény, volt rajtam egy picit felesleg, de most végre úgy érzem, ezt sikerült ledolgoznom. Ebben szeretnék most megerősítést kérni.

Csak tudni szeretném, hogy ez így már elfogadható-e, vagy még mindig túl vastag a combom?


[link]


2012. márc. 31. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
Fura, hogy van pasid
2012. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
Mármint nem fura, mert nagyon jól nézel ki. Csak úgy írtad ki a kérdésed, mintha nem találnál senkit, ha meg van pasid, miért nem az ő véleménye érdekel?
2012. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi!! :P Nekem bejönnek combjaid is, sőt .. :)
2012. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
55%

MI EZ DUCI??? úristen... azok buzák voltak akik elutasítottak már bocs :D (vagy pedofilok)


Már kezdek felizgulni a képen pedig van rajtad ruha :D

f18

2012. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
van rendszámod?:)
2012. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
pár estén elhemperegnék veled :D
2012. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
71%
basszus nagyon jól nézel ki :O az a has...:D meg a lábaiddal sincs gond szerintem :) ha lenne barátnőm, és így nézne ki, hát nagyon büszke lennék :) ja és a srácoknak akik elutasítottak, azt üzenem, h menjenek a p*csábaaaaa :D
2012. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem vagy kövér, épp hogy vékony vagy, a lábaid meg szexik és aki mást mond az meleg :D, tuti találsz egy normális pasit ilyen testtel
2012. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim válasza:
Az istenit... merre laksz?:D
2012. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

Van pasija lowok :D csak én tudom, hogy a kép alapján hogyan kell profilt megkukkolni? :O segítek

itt a link

[link]


ebből ez a profil id-je: 100000242266127

amit így kell beírni:

[link]

2012. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!