Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok véleményt? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt? (kép)

Figyelt kérdés

Véleményt szeretnék kérni.

Az a helyzet, hogy a legutolsó 2-3 alkalommal azért koptattak le a kiszemelt srácok, mert azt mondták, túl duci vagyok, főleg combban voltam erős, és nekik inkább a vékonyabb lányok jönnek be.

Eléggé elkeseredtem, tök csúnyának meg kövérnek éreztem magam, de egy barátnőm biztatására elkezdtem sportolni.


Nagyon rosszul esett, hogy több fiú is az alakom, alkatom miatt utasított vissza, ezért az önbizalmam is eléggé a padlóra került... Tény, volt rajtam egy picit felesleg, de most végre úgy érzem, ezt sikerült ledolgoznom. Ebben szeretnék most megerősítést kérni.

Csak tudni szeretném, hogy ez így már elfogadható-e, vagy még mindig túl vastag a combom?


[link]


2012. márc. 31. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
72%

A képet elnézve,nekem inkább a következő jutott eszembe.Kitaláltál egy történetet,hogy ne úgy jöjjön ki,hogy csak az egodat akarnád növelni.

A képet nézve te sosem voltál kövér,és a combod sem volt vastag..Mindig is ilyen voltál.Mert azt látni,hogy nem sportoltál,mert sehol egy szépen kidolgozott izom.Egyszerűen szerencsés alkat vagy.Vékony vagy,de idomtalan.Nincs melled,nincs szép izmos combod(de abszolút nem vastag,) A karodon sincs egy deka izom sem..

Helyeske vagy,de ennyi.Ha kíváncsi lennél a véleményemre akkor megmondom miért dobnak a srácok.Legalábbis magamból kiindulva miért nem kezdenék ki veled.

Mert tipikus tucatcsaj vagy..ennyi..semmi más baj nincs itt.Úgy nézel ki mint az utcámban ahol lakom a szomszéd csaj.Meg az egyik haverom nője,meg a mutter barátnőjének a lánya..Szinte mintha ikrek lennétek.Semmi különlegesség,semmi egyedi..Nekem csak ezért nem jössz be.

24/F

2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagy és jó alakod is van! :)

16/L

2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

Hát, a hasamon tényleg nem nagyon volt felesleg korábban sem, ez igaz. Viszont sajna én combra, popsira meg csípőre hízom, és ott igeni is ducibb voltam korábban. Próbálok keresni a gépen egy régebbi képet, ha szeretnéd.

És tény, hogy egónövelés a cél, hiszen írtam is, hogy nincs túl sok önbizalmam... Csak egy kis megerősítést vártam. De a történet nem kitalált, mert valóban volt rajtam pár kiló plussz, és hát azt nem tudom, hogy végülis csak ürügy volt-e a fiúknak a kikosarazáshoz, hogy azt mondják, túl vastag vagyok csípőben, közben meg csak "tucatcsajnak" tartottak, vagy esetleg tényleg így gondolták, de mindenesetre én eléggé elbizonytalanodtam ettől. Azért kezdtem el kocogni.

2012. márc. 31. 19:34
 14/63 anonim ***** válasza:
76%

ma 19:26 nak

látom te sem szoktál sportolni.az egyik dolog az hogy ha valaki rendszeresen fut azt nagyon nehéz észre venni az aerobic edzés pedig nem egyenlő a konditeremmel.

2012. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%

az első reakcióm amikor megláttam a képet: a nagy meglepődés után egy hangos "húúú baz*dmeg"!

nem akarom senki egóját növelni, de kib*aszott jó tested van!

azok a lábak és a has! nagyon állat! úúú de rá lehetne csapni a fenekedre... a hajad is hosszú és még helyesnek is tűnsz.

ha akarsz az edzésről beszélgetni akkor itt vagyok :)

2012. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
ui: nekem is ilyen az egyik szekrényem :D
2012. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

nekem bejösz,nem kell tökéletesnek lenned mindenáron már igy is jól nézl ki.Azt meg nem hiszem ,hogy elutasitottak

20F

2012. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolog már kidobni egy csajt azzal az indokkal, hogy túl vastag a csípője? :D

Ilyet még nem is hallottam, megkérdezhetem, hogy hány éves srácok mondanak neked ilyet?

Nem tudom elképzelni ezt a helyzetet, konkrétan ilyet mond valaki, hogy "nem járok veled, mert vastag a combod"?

2012. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:

Hát, nem így mondták konkrétan, hanem mindegyik azt mondta, hogy neki egy picit vékonyabb lányok jönnek be, 3 srácból 2 nagyon bukott a szép lábakra, ők mondták is, hogy az első dolog, amit megnéznek egy lányon, az a lába. És azt mondták, hogy nagyon aranyos vagyok, meg helyes, de nekik egy kicsikét husis/duci vagyok. Ezt meg (mivel láb-szerető srácokról volt szó) én egyből a combomra vettem.

Nem konkrétan a lábamra mondták, én csak összekombináltam ezt a két dolgot. :)

2012. márc. 31. 19:47
 20/63 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom szép alakod van.(Bár én is tucatlánynak látlak,bocsi,nem sértésből írom)

Viszont meglep,hogy azt írod,hogy ducinak tartanak..Én tényleg kis duci vagyok..Kábé olyan a testem mint régen anno annak idején Marilyn Monroe-nak.Aki mai szemmel nézve duci kategóriában lenne.

Nekem sosem volt gondom a férfiaknál,sőt.Nem tudom miért de állandóan vonzódtak hozzám..

Igaz,én nem szőke,hanem barna hajú vagyok,és 90/C mellekkel áldott meg a sors..

De tényleg nem értem hogyha nekem egy ilyen alakkal mindig sikerem volt,akkor neked miért nincs??

[link]

2012. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!