Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mondjátok/mondanátok/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mondjátok/mondanátok/mondtátok egy pasinak, hogy legyünk barátok, még akkor is ha járnátok is vele?

Figyelt kérdés
Mert van egy csaj, aki azt mondta a barátot látja bennem, én meg mondtam hogy a barátsága nem kell. Viszont azóta koslat utánam, hiába kértem hogy felejtsük el egymást. Először azt hittem csak én gondolom így, de mások is mondják, hogy mindig ott van ahol én.
2009. jún. 15. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bepánikolt, hogy elveszti egy barátját. Sajnos ebből nem lesz kapcsolat:( Én is jártam már hasonló cipőben, tapasztalatból mondom.
2009. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány azt mondja a pasinak h legyünk barátok, az nem akar tőled mint férfitól semmit. Igaza van az előttem szólónak, barátként kellesz neki, sztem lelkiismeretfurdalása is van, ezért"koslat" utánad. Szintén tapasztalat alapján írom.
2009. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jött rá, hogy kellesz neki, mikor már elveszített.

Ha bántani akarod, akkor hagyd szenvedni, ha úgy gondolod, érdemes vele összejönni, és tudna is úgy szeretni, ahogy kell, akkor sztem kérdezd meg tőle, hogy akkor most mit akar.

16/L

2009. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és ha valkivel járni szeretnék, akkor biztosan nem mondanám neki, hogy legyünk csak barátok. Viszont az is igaz, hogy barátságokból könnyen kialakul szerelem. Vagy kialakulhat.

Hogy is mondta ezt? Csak barátságot akart, vagy először barátkozni? Mert a kettő nem ugyanaz...

Bár ahogy írtad, az a valószínűbb, hogy jó fejnek tart, és rosszul esne neki ha mint barátot elveszítene.

2009. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is attól fél, hogy mint barátot elveszít, ugyan két hónapja sem ismerjük egymást.

Megkértem, hogy ne játsszon velem, mert beleszeretek és akkor kínoz azzal, hogy ott van. De ezt sem tartja tiszteletben. Ráadásul a múltkor mikor megláttam elkezdett jobban verni a szívem, pedig nem gondolok rá sokszor. A depresszió mellé pont egy ilyen szerelem kéne csak, mint egy falat szar..

2009. jún. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!