Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez most mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez most mit jelent? Ha szerelmes akkor mér tagadta le?

Figyelt kérdés

van egy lány aki régóta tetszik, egy suliba járunk. nos, úgy kezdődött hogy facebook-on elkezdtem vele dumálni soha nem volt annyira érdeklődő (pl.:megkérdeztem hogy van? nem kérdezte vissza) gondoltam biztos nem tetszek neki. megkértem barátnőjét hogy kérdezzen rá hogy tetszek-e neki. két barátnője is megkérdezte egyiknek azt mondta: nem másiknak nem mondott semmit. mindig a suliban őt néztem amikor kiszúrt akkor mindig elfordult de mostanában akármikor ránézek ős is néz tehát szemezünk, +mintha egyre jobban a közelemben lenne (pl.: suliba kimeünk udvarra leülök haverokkal padra akk. őis kijön leül (másik padra) barátnőjével) most azt nem értem hogy mivan? hirtelem megtetszettem neki? lányok pls tapasztalatokat.

normális válaszokat, köszi.

14/F



2012. márc. 28. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni. Szerintem ha tetszenél neki, akkor azt a barátnőjének bevallotta volna. Szerintem az lehet, hogy nem jössz be neki, mivel eddig nem vett észre, de most már megtudta, hogy ő tetszik neked, és ez imponál neki. Tehát legyezgeti a női büszkeségét, hiúságát, hogy egy srác odavan érte. Szerintem ezért változott a viselkedése. Ha nem akarsz csalódni, akkor szerintem menj oda hozzá, és flörtölj vele. Ismerd meg, és hívd el randira. Akkor kiderül, mit is akar tőled valójában. És ha nem tetszel neki, és nem megy el veled randizni, akkor még időben ki tudsz szállni a dologból, tehát még mielőtt totál belehabarodnál, és így kevésbé sérülsz lelkileg. Menj oda és beszélj vele, nincs veszíteni valód.
2012. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelműek a jelek, de lehet hogy megtetszettél neki. Szólítsd meg amikor látod, vagy ha így nem mered, mondd a srácoknak amikor kint ültök a padon hogy menjetek oda a csajokhoz beszélgetni.
2012. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű jelek lányoknál nem léteznek. Még az se, ha megmondja h igen v nem. 50-50%.
2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!