Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak fiúknak, ő most szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúknak, ő most szerelmes vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú hónapok óta néz,és mikor észrevesz, akkor egyből sóhajt vagy ideges lesz,akkor azt jelenti,hogy már annyitól felizgult,hogy észrevett?


Azért mondom,hogy csak fiúk válaszoljanak,mert én lány vagyok és teljesen máshogy vagyok összerakva.Nekem nem az első a szex,amire gondolok 1 fiúval kapcsolatban,és a fiúk meg jobban a testre koncentrálnak! Szóval fiúk mondjátok meg az őszintét ezúttal!Azért sóhajt,és remeg,mert már ilyen rövid idő alatt felizgult?


Vagy szerelmes?!


2012. márc. 27. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak kanos.
2012. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Scary, köszi,hogy megkerested a kérdést,de nem voltak egyértelműek a válaszok!
2012. márc. 27. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Némi ellentmondást véltem felfedezni a soraidban,vagy én egy hibrid vagyok,ki tudja.


"gyből sóhajt vagy ideges lesz,akkor azt jelenti,hogy már annyitól felizgult,hogy észrevett?"


Szerintem ez nem a nemi izgalom jele,nem hiszem h a szexre gondolt.Sokkal inkább az zavarja,hogy egy gyáva pö/cs és nem mer odamenni hozzád.Tehát én,mint fiatal férfi erre gondolok először,nem úgy mint te,aki lány létedre azt gondolod,hogy felizgult a srác...:D

A régi irományt nem olvastam el,az aktuális kérdésre reagáltam.

2012. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is megeshet hogy szeret Téged amolyan plátóin és nagyon izgatott mikor téged lát,vagy csak kanos de szerintem csak szerelmes a fiú!

Üdv!

2012. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem annyira fiatal férfiként csatlakozom a 4-eshez.
2012. márc. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!