Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem birják az idegeim vágy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birják az idegeim vágy az van de hazugság?

Figyelt kérdés
Van 1 külföldi pasi tud magyarul beszélni, 8 honapja ismerem kb másfél honapja húzodik hogy lejön hozzám,állitolag most a papirokkal van gond hogy újra kellett csináltatni.Ma majdnem összevesztünk mert van állitóllag egy rossz zsigulija amit szégyenl megmutatni ,de kaptam tölle 1 fotot skypen de nem láccodott hogy hogy néz ki s mikor másikat probáltam kérni elöált minden kifogással hogy nincs kedve meg hogy nem jo a telefonja meg hogy nem tudja feltölteni,garázsba van ,na én eböl arra gondoltam hogy kamuzik s nincs is kocsija se s nincs mit megmutatni s nincs is mivel le jönnie azé huzza az idöt. Állitolag épitkezik is és ,közben velem beszél fél napokat szerintem ez sem igaz .Ilyenkor egyböl menne mikor szembesités van vagy rákérdek elköszön eltereli a témát de már rajta kaptam füllentésen az elején mert az monta x6 bmw je van ami nem volt igaz, tisztáztuk azota zsigulija van.Viszont videon teljessen oda van értem szerelmes ez láccik vágyodik,csak szerintem sose ér ide. Nem szép egyántalán ezé szerintem nem akad neki csaj ezé is ragaszkodik hozzám,soha nem találkoztunk személyessen a net az összetartó kapocs na meg a telefon. Jol hiszem hogy ez egy kamus nagyitó csávó? Mert mikor eltört a lába és belilult neki a környéke arra se tuttam rá venni hogy megmutassa rá 3 hétre muttatta meg miko má nem volt olyan csunya,akkor sem hittem neki mert épp elötte való hétvégén kellett volna eljönnie.Azt monta ö ilyen szerencsétlen. Higyek? 24L
2012. márc. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálad biztosan jobban tud magyarul! :D
2012. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ő a jani a neten:)
2012. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elöször is ,nem a helyesírásra kértem véleményt másodszor tanácsot kérek.
2012. márc. 27. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezekszerint te sem találsz pasit, ha ilyenekkel foglalkozol!

Inkább keress magadhoz valót!

2012. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a helyesírást véleményeztem. Bár az sem tökéletes! :D
2012. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy ez az ukrajnai hapsi még mindig téma nálad!

Töröld már le őt msn-ről,fb-ról meg mindenhonnan és kész!

2012. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ajánld fel, hogy elmész te hozzá. (persze nem küldenélek el oda, sohaországba :D ) nézd meg, mit reagál, abból sok minden kiderül.
2012. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy rohadt kamus a pasas, ne higyj neki egy budos szot se! ezzel szorakozik, ismerem (sajnos) a fajtajat. En tavaly ismertem meg hasonlot, annak Audi TT-je volt (amig kiderult, hogy nincs is autoja.) Internetes atvero, leptesd le minel hamarabb, csak rajtavesztesz! Kesobb jobban fog fajni!
2012. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!