Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várjak még?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit erős túlzással ismertem korábbról-ez annyit takar, hogy közös ismerős révén tudtuk egymás nevét, köszöntünk a folyosón és ismerősök voltunk facebook-on.

Először csütörtökön beszélgettünk és az elmúlt négy napban (ugye szombat munkanap volt) azt vettem észre, hogy keresi a társaságom, nem én mentem utána, ő jött oda hozzám beszélgetni.

Semmiképp sem csak barátkozni szeretnék vele, mindenképp többet akarok. Ugyanakkor egy kezemen megszámolom hányszor beszéltünk összesen (bár ezek mind élőszavasak, az elektronikus "ismerkedést" elvből elutasítom, egy-két külföldön élő ismerőssel tartom csak facebook-on a kapcsolatot).

Mindenképp el akarom hívni valahová, de nem akarom túl korán tenni, persze ha sokat várok az sem jó.

Szerintetek mennyit várjak még?


(Prózai tényezőként említem, hogy legkorábban pénteken érek rá, addig sajnos egy szabad délutánom sem lesz.)


2012. márc. 26. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd te is a társaságát, aztán ha látod,hogy minden jól megy,akkor elhívhatod bármikor. Nyilván nem az első alkalommal, de mondjuk a héten-jövőhéten..
2012. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Viktor Te vagy az? :O Ráérek pénteken.
2012. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell várnod semmit. Mond neki, hogy szívesen megismernéd jobban és el akarod ide meg oda hívni ekkor.
2012. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi első és harmadik, holnap elhívom. :-)


Harmadik! Nem viktor vagyok, hanem Matolcsy, de péntekre bejött egy kocsmai verekedés az IMF-fel! :D

2012. márc. 26. 21:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem harmadik, második, bocs.
2012. márc. 26. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hívd el szerencsés gazfickó... aztán írd meg itt, hogy mi lett.
2012. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!