Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Én kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én kezdeményezzek vagy várjak rá?

Figyelt kérdés

A kérdésem előre közlöm, gyerekesnek tűnhet. Tehát van egy lány, aki nagyon messze lakik tőlem... csak ismerkedünk. Viszont későbbiekben tudnák hétköznaponta mindig találkozni... Tehát szoktunk beszélgetni chaten. Mindig én írok rá és a beszélgetéseink nem valami pörgősek... Nem tudom mit gondol rólam, mennyire érdeklem...

Gondoltam nem írok rá, ha érdeklem majd ír ő egy idő után, de ma van 4 napja hogy nem beszéltünk...


Szerintetek ráírjak én és beszélgessünk úgy mint eddig, vagy várjak hogy ő írjon ? /ha nem ír, valószínűleg nem sokat jelentek neki.../


esetleg tudnátok olyan témát adni, amiről sokáig tudnánk beszélgetni ? /de csak akkor ha azt tanácsoljátok hogy ráírjak.../


ui: Egy részről azt gondolom, ha fontos vagyok valamennyire is ír majd... más részről, lehet hogy úgy van vele hogy a fiú írjon... de akkor is egy idő múlva csak rám kellene írnia, hogy mi van velem vagy valami nem ?


köszi előre is a válaszokat!


ja és a beszólogatós válaszok nem érdekelnek... ha unatkozol írjál máshova. ez most egy kérdés, amire rendes válaszokat akarok. thx.


2012. jan. 14. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy lány több nap után sem keres téged akkor lehet ő is azt várja hogy te keresed őt, és lehet azt gondolja hogy épp egy másik lánnyal beszélgetsz.Bár lehet hogy csak azért szokott visszaírni mert nem akart megsérteni.
2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem írj rá most utoljára val.szeg azért nem keres mert nem jössz be neki vagy ilyesmi de a te helyedbe adnék még egy esélyt írj rá hívd el vhova ha eljön akkor nyert ügyed van ha habizti szöveget ír akkor hagyd a francba ha azt mondja h neki ez az időpont nem jó és ha ad mond egy másikat akkor érdemes még 1x elhívni
2012. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vizsgaidőszaka van. nem tudom hogy most egy tali belefér-e... de én ha bármilyen vizsgám is lenne... ha egy olyan lány hívna, aki bejön nekem biztos találnék rá módot.
2012. jan. 14. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a hívd el vhova pl mondjuk kávézni teázni nem vmi buliba vagy ilyesmi egy próbát megér
2012. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress mást. Ő csak kifogásokat keress, a tényleg érdekelnéd találna rád időt.


"esetleg tudnátok olyan témát adni, amiről sokáig tudnánk beszélgetni" minden beszélgetés más és más. Ha ezt nem tudod magadtól vagy nem találsz témát akkor baj van. Ülj le az iskolapadba és tanúlj még egy kicsit. Esetleg menj el kommunikációs tréningekre!

2012. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előbbiekben milyen gyakran írtál rá?


Amúgy nehéz kérdés, a mind a fiúk, mind a lányok kiismerhetetlenek... Én nekem pl. tetszett egy fiú, és én kezdeményeztem. Egy-egy hét eltéréssel ráírtam 3x, és órákon át beszélgettünk. Majd a suliban, amikor elköszöntünk egymástól mondtam neki, hogy: "Hát akkor szia. Majd beszélünk ... ha rám írsz. :))" És két napra rá rám írt. :D Ha nagyon kell neked a lány, akkor ne add fel, viszont, ha van b terv, akkor ugorj a b tervre... :)

L16

2012. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!