Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti menyit engedtek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti menyit engedtek meg magatoknak ennyi idősen?

Figyelt kérdés
16 évesen ti és a szüleitek mit engednek meg....gondolok a külsőtökre leginkább
2012. márc. 22. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem voltam problémás tini. A divatból csak annyit tettem magamévá, amennyivel nem voltam nevetséges.

Általában szolid, visszahúzódó, tanulás lány voltam ,így nemigazán ütközött a két generáció értékrendje. Nem festettem magam, nem használok kenceficéket, nem öltözök kirívóan és még magassarkút sem húzok (bár ez anyuékat rosszul érinti, mert ők szeretnék ,ha ebben nőies lennék).


Szóval nálunk ebből nem volt probléma.

2012. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig is lányosan öltözködtem, de nem voltam sosem tűsarkús pics@. Visszafogott voltam, nem lógott ki semmim. Nálam a határ a combközépig érő szoknya volt, e mellé az enyhén kivágott felső. Semmi feltűnés. Egyedüli feltűnő dolog rajtam, a hajam volt, ami egészen a múlt év májusáig a fenekem alá ért, és szinte mindig kiengedve hordtam.


24/n

2012. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kamaszkoromban ilyen rockerlány voltam, mert épp az tetszett. :D Anya nem engedte, hogy befessem a hajam, amúgy hogy milyen ruhát (többnyire fekete cuccok) hordtam, azt rámhagyta, mondván a kamaszok mindig idiótán öltözködnek és majd úgyis kinövöm. :D

Azóta már inkább a nőies ruhák és öltözködés érdekel, szóval végül is igaza volt.

20L

2012. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)
2012. márc. 22. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Aszüleim elég sok mindent megengednek, kiskoromba se volt tul sok idejük velem foglalkozni, így ugyis azt csináltam amit akartam:)

Vadabb csajszi vagyok, öltözködésben követem a divatot de a magam arcára alakítom:)) Sminkelem magam ( alapozó,tus,pirosító,szájfény) 13 éves korom óta, bár akkor még csak szemcerka-tus kombót használtam:)

Inni engednek, havonta 2× megyek el bulizni, de van hogy simán kinnt vagyok estéként barátokkal:)

Füvezni is füveztem már nem egyszer, lehet lehurrogni nem különösképp érdekel, kipróbáltam, itt vagyok éleg és nem az ambulanciáról jövök:)Fiúzni is engednek, azt is hogy " hazahozzam őket, bemutatni, ezaz:) Azt hiszem válaszoltam a kérdéseidre:D Pontozhattok lefele:)

16/L

2012. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17:56 nem pontozlaak le teljesen normális választ kaptam:)
2012. márc. 22. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
többieknek mégsem tetszett amit írtam:):)
2012. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz :D Nem anyukám mondja meg mit vehetek fel. Nem voltak 16 évesen nagy igényeim, sminkben alapozó szempillaspirált használtam, mára kaptam karácsonyra egy gigászi nagy szemhéjpúderkészletet és sminkelem magam kedvemre.

A hajam nem festem, tök feleslegesnek tartom. Ruházkodás terén meg amit a jó ízlés megenged. Nem árulni megyek magam sohasem. :) Ennyi idősen kezdtem el magassarkúkat hordani, 5-8 centiseket. Ma már 8-10 az átlag. :D

2012. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!