Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "luxust" engedtek meg...

Milyen "luxust" engedtek meg magatoknak a baba mellett?

Figyelt kérdés
ilyesmire gondolok,h masszázs,kozmetika,vagy nem csak anyagilag,hanem egy kis kikapcsolódásra szánt idő-séta,csavargás,barátnőzés,vásárolgatás..
2009. aug. 3. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a kisfiam. Járok heti 1x német órára (kezdő). 2-3 hetente kozmetikushoz gyantáztatni. havonta fodrászhoz. eddig 2x jött legjobb barátnőm, baba nélkül még nem volt programunk. szintén kb. 3x látogattak meg minket barátok párostul, mi őket még nem látogattuk. egyszer voltunk férjemmel este koncerten. volt már, hogy egyedül elmentem vásárolni, addig férjem volt a babával. illetve közösen járunk a nagyszülőkhöz, hetente, van, hogy gyakrabban. ennyi, de csak mostanában beszéltük, hogy egy-egy esti programot kéne csinálnunk végre megint.
2009. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
itthon internet, tegnap végre kifestettem a körmöm (körömmániás vagyok), a többire még nem jutott idő
2009. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónapos a kislányom. Nem nagyon van programom nélküle. Havonta egyszer manikűröztetek (műköröm), akkor jól kipletykálom magam, s ennyi. Anyukám hetente egyszer jön hétköznap hozzánk, hármasban mindig elmegyünk csavarogni. :) Az nagyon jó. De most hétvégén végre eljutok moziba is, legalábbis most úgy néz ki.
2009. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

műköröm havonta egyszer.

és kétszer voltam már fodrásznál is

11 hónapos:)

2009. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha van egy kis időnk és pénzünk akkor valahova kirándulunk, nekem ez a legjobb. Ha csak magam vagyok akkor netezek, vagy beülök a kádba, esetleg kint üldögélek a kertbe este, ez nagyon megnyugtat, de jön a szeptember és a suli és van egy 5 hósom, hát nem sok időm lesz
2009. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9hónapos a fiam.eddig 1x voltam fodrásznál,és 2xkozmetikusnál.ez utóbbit rendszerezni szeretném.Amellett havonta,2havonta hajat festetek(barátnő),heti 1x nagyobb bevásárlás 3asban.2-3hetente kettesben(babával),vagy egyedül shopping(babaruha,ennivaló neki...)eddig 1x voltunk apával ketten vacsorázni.
2009. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Havonta 1x fodrász, 2havonta kozmetikus, kb 2hetente szolárium, körömfestés hetente 1x.

Esti fürdőzés gyertyával 2hetente. Fitness terem hetente 1x, de ez sokszor kimarad. Esti "buli" kb 3 havonta :(

Mozi havonta 1x.

Barátnőimmel még sosem mentem el, ők babázni akarnak, így inkább ők jönnek ide ilyenkor :)


1 éves.

2009. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos picilányom mellől 2-szer mentem fodrászhoz, egyszer jött a pedikűrös. Talán 3 alkalommal voltam nélküle bevásárolni, egyszer fagyizni a férjemmel.

Jó babázást!

2009. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
9 hónapos múlt a kislányom,mi mindenhová együtt megyünk 3 hetente műköröm,szemöldökfestés.Ül mellettem a babakocsiba és figyel.Eljátszik az újságokkal nézeget.Szoliba hetente megyek6 percre addig kint vár és figyeli,hogy a kozmetikusom mit csinál.Fodrászhoz havonta egyszer megyek,akkor apa vigyáz rá.Bevásárolni is nagyon szeretünk kettesben.Ha internetezem itt ül a szőnyegen mellettem és játszik.Szóval szerintem nagy szerencsém van vele.
2009. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11hós a kisfiam,6hetente fodrászhoz megyek,egyszer már voltunk moziba a párommal(nagyi vigyázott rá),és egyszer már anyukámnál aludt és mi buliztunk egyet:D.Ha alszik akkor internetezek(ha van időm),amúgy mindent együt csinálunk(kirándulunk,sétálunk),de egyszer-egyszer kell a kikapcsolódás nekünk is:D
2009. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!