Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinédzser fiúk, titket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser fiúk, titket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már több mint egy éve kerülgetjük egymást. Ő ugyanis nagyon antiszociális 17 éves, nem volt még barátnője, de nem is volt még belezúgva senkibe úgy igazán. Meg teljesen zárkózott, soha nem beszél az érzéseiről. Na mindegy, ő tetszik nekem, én tetszem neki, de senki ki nem mondaná. Nem is ez a baj, nekem ráér hogy összejöjjünk, egyenlőre jó haverok vagyunk.

De én nem vagyok olyan mint ő, sok barátom volt már és néha ha a pasijaimmal voltam összefutottunk vele. Nemrég pedig voltunk egy házibulin. És volt ott egy másik fiú, akit előtte nem ismertem és ezt ő is tudta. Már az este folyamán smároltam a fiúval, aztn mivel lekéstük az utolsó vonatot náluk aludtam. Elijeszti vajon az antiszociális fiút, hogy látja, ahogy másokkal kavarok?


2012. márc. 20. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen!
2012. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

antiszociális agyf@sz.

istenem ha tetszik minek más pali manduláival ping pongozol?

2012. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, dehogy. Kifejezetten örül neki, hogy másokkal enyelegsz, miközben tetszetek egymásnak.
2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, én is nagyon antiszoc vagyok, de nem zavar ha más nem az 21
2012. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem azért nem jó pont nála ha lát,hogy mással "kavarsz". Egyrészt mondjuk azt honnan tudod hogy tetszel neki ha nem nyílik meg? Amúgy ha te szeretnél vele összejönni akkor ilyen esetben neked kell lépni lehet csak ez kéne neki, hogy megnyíljon a társadalom felé, de azért egy ilyen csávót el tud bizonytalanítani, hogy látja, hogy mással csókolózol.
2012. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Pontozz le cica;)
2012. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eggyertelmuen elijeszti! A fiuk a lanyokkal ellentetben azokhoz vonzodnak es azokat a lanyokat erzik elerhetonek akik egyedul vannak. ha massal vagy akkor nem fog veled foglalkozni. Ez az egyszeru igazsag.
2012. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.(: Nem én pontoztam le, én mindenkit felpontoztam.
2012. márc. 21. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Pedig megkértelek rá!

Ha még ennyit sem tudsz nem csoda, hogy mindenki kerül-.-'

2012. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!