Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Mi volna erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mi volna erre a reakciótok? Zavarna egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ha a pasitok/párotok/barátotok, akivel több éve jól működő kapcsolatban éltek, bevallaná (mert rá terelődik a szó, vagy hasonló okból), hogy míg csak randizgattatok/ismerkedtetek, több lánnyal is lefeküdt?


Csökkenne a szemetekben, mint ember? Esetleg komolyabb veszekedésbe is belemennétek emiatt? Vagy úgy volnátok vele, hogy ami volt, elmúlt és eleve akkor még nem köteleztétek el "fejben" magatokat egymás mellett?



2012. febr. 28. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod amiről nem tud az ember,az nem fáj neki,szóval szerintem én még tudni se akarnék róla ha ilyen előfordult volna.Biztos kiakadnék ahogy magamat ismerem,és nem tisztelném annyira a páromat,mint azelőtt tettem,de ez egyénfüggő.
2012. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam ez ugy van h amikor vkivel ismerkedsz, randizol, akkor ő a kiszemelted, és nem még 6 másik..
2012. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát én biztos csalódnék benne. Ha tényleg jó a párkapcsolat , akkor talán eltekintenék ettől, mert lehet mikor ismerkedtetek,akkor nem gondolta komolyan, később viszont majd meg hal érted. Én csalódnék benne az bizti, de ahhoz hogy veszekedjek vele, az szerintem nem éri meg, főleg ha nem is voltatok még akkor együtt mikor lefeküdt több nővel.
2012. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk volt ilyen. 7éve vagyunk együtt, házasok is már. Amikor ismerkedési fázisban voltunk, akkor az első 2randink között, volt egy randija egy másik lánnyal is. Csókoloztak, de semmi több. Azóta nem találkoztak. Nem csalódtam, mert nem érdekel. A mi házasságunk jó, szeret, jó férj, jó Apa. Nem számít, hogy 7éve egy másik csajjal csókolózott, amikor még igazából együtt sem voltunk. Ez így nem megcsalás
2012. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Több évre rá, már nem hagynám el ezért, de nagyot csalódnék benne és sokkal távolibbnak érezném a másikat. Mintha évekig hazugságban éltem volna és nem bírnám feldolgozni. Megfeledkezni róla néha igen, de elfelejteni soha. És ez nyomot hagyna a kapcsolatunkon.
2012. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Ne áruld el neki, mert felesleges fájdalmat okozol ezzel... Akkor sem ha ez téged zavar, lehet megkönnyebbülnél ha bevallod, de súlyos következményei lehetnek. Fogd fel úgy hogy ez a büntetésed viselned kell ezt a terhet a kapcsolatod érdekében.
2012. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájna, és csalódott lennék, elveszne a bizalom mert ennyi ideig nem volt őszinte. Ha amúgy jól működik a kapcsolat túltenném magam rajta és megbocsátanék.
2012. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
de miert tetted? nem vetted komolyan? ha nem vetted komolyan, akkor minek jartal vele?
2012. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi kb. 1 hónapig randizgattunk, ismerkedtünk a párommal, mielőtt összejöttünk volna. Pár hete voltunk még csak együtt, amikor megemlítette, hogy 1-2 héttel azelőtt, hogy összejöttünk, ellátogatott egy "dugipajtásához". Kicsit furán érintett a dolog, ezt látta is rajtam, de elmondta, hogy soha nem csalna meg, ezt is csak azért mondta el, mert őszinte akar lenni velem. Felfogtam, megemésztettem. Így másfél év távlatából örülök, hogy már akkor ilyen őszinte és nyílt volt velem :)
2012. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Mikor ismerkedős fázisban voltunk a barátom több csajt is fűzött rajtam kívül. Én ezért nem fogom megkövezni, én is mindig ugyanígy ismerkedtem, egyszerre több emberrel, mert most ki tudja mégis, hogy melyikből lesz valami és melyikből nem?

Azt nem tudom, hogy szexelt is e mással, szerintem nem, de lehet, de különösebben nem érdekel, amióta velem van, azóta csak rám koncentrál és jól kijövünk.

De mi elég nyitottan állunk a dolgokhoz, meg az ilyen kérdésekhez, szóval engem amúgy sem nagyon szokott érdekelni, hogy a párom előttem kivel mit és hogyan csinált? Az előttem volt, és az szerintem nem számít.

20L

2012. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!