Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Mi volna erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mi volna erre a reakciótok? Zavarna egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ha a pasitok/párotok/barátotok, akivel több éve jól működő kapcsolatban éltek, bevallaná (mert rá terelődik a szó, vagy hasonló okból), hogy míg csak randizgattatok/ismerkedtetek, több lánnyal is lefeküdt?


Csökkenne a szemetekben, mint ember? Esetleg komolyabb veszekedésbe is belemennétek emiatt? Vagy úgy volnátok vele, hogy ami volt, elmúlt és eleve akkor még nem köteleztétek el "fejben" magatokat egymás mellett?



2012. febr. 28. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk, ha esküvőre kerülne sor, akkor én elmondanám.. h azárt mégis.. :)
2012. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
* azért..
2012. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Én meg pont hogy nem mondanám el, mert annak gyakorlatilag semmi köze a kapcsolatotokhoz. Teljesen felesleges fájdalomokozás, az számít hogyan viselkedtél amikor együtt voltatok. Lehet hogy a lány magára venné miközben neked azok a lányok semmit sem jelentettek, és még fejben nem voltál a jelenlegi pároddal együtt. Mint kapcsolat. Egy teljesen jelentéktelen dolog tehetné tönkre a jó kapcsolatodat, mert lehet elveszne a bizalma a párodnak azt hihetné ez máskor is a kapcsolatotok alatt is megtörténhetne. Ha járásotok alatt történt volna megérteném, de így semmi értelme az egésznek..
2012. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne valldbe.. én tuti dobnám az illetőt gondolkodás nélkül!
2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#8:

Egyelőre csak randizgatási fázisban vagyok és csak eljátszottam a gondolattal. De úgy látom, hogy azért a többséget nem zavarná, szóval ez... biztató.

2012. febr. 28. 17:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem tudnék ezek után ugyanúgy megbízni benne...


26/L

2012. febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
79%

ha lány lennék örülnék neki legalább gyakorlott

az ágyban

2012. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!