Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy atom gazdag pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy atom gazdag pasival járnál, ha zavarna az, h felvág a pénzével, de amúgy jó fej?

Figyelt kérdés

Mindig villant, hogy mit vett a menő kocsijába meg ilyenek, de amúgy kedves és jól kijövünk, de ez engem nagyon zavar. Nekünk egy 20 éves kocsink van.

21/L


2011. dec. 14. 00:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
kérjél tőle kölcsönt adósodj el és fizess neki természetben
2011. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
cigány vagy zsidó?
2011. dec. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
ha téged lenéz ezmiatt akkor szerintem semmi féleképpensem!
2011. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem néztem még meg hány cm-es a pénisze és egy darabig még nem fogom, mert csak egy hónapja ismerem. Kölcsön sem kell. Magyar származású, nem zsidó se nem cigány.
2011. dec. 14. 01:22
 5/24 anonim ***** válasza:
Zavarna, úgy érezném ezzel akarja elérni, hogy megszeressem. Azt várhatná.
2011. dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy te vagy túl érzékeny? A gazdagokba szeretnek belekötni. Ha minimálbért keresne és venne a kis húszéves autójába valamit és ezt elmondaná neked, akkor "mesél a hobbijáról, de édes". Ha a gazdag srác a drága kocsijába vesz valamit és ezt elmondja neked, akkor "ez a köcsög sznob dicsekszik"...
2011. dec. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kisebbségi érzése van és ezzel akarja kompenzálni sajátmagát?

Egyébként okos, művelt, vagy egy izomagyú újgazdag?

Engem az érdekelne elsősorban - hasonló helyzetben - hogy van-e közös témánk, közös hobbink, ugyanazokat a dolgokat szeretjuk pl. film, ő a horrort, én a drámát szeretem, ilyesmik. Számítana, hogy milyenek a szülei-testvérei stb, és legfőképpen, milyenek a barátai - mert igaz az a mondás, hogy embert barátjáról...

2011. dec. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem bírom az anyagiakra felvágó pasikat. Mi is elég jómódúak vagyunk, de nem kérkedünk vele. Főként nem azok előtt, akiknek nincs annyi. Ha én lennék a helyedbe
2011. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Na írom tovább, mert elküldte.


... biztosan ott hagynám, vagy szólnék neki. Persze van esély, hogy megsértődik és akkor oda az atomgazdag pali, neked meg kell.

2011. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ha tényleg felvágna, akkor azt nem nagyon viselném el (de nem is tartom túl valószínűnek, h ilyennel összejöjjek, tekintve, h nem vagyunk egy súlycsoportban-nekünk inkább anyagi problémáink voltak/vannak mindig is)


viszont ha szeretném és jófej lenne, intelligens és humoros, tehát meglátnám benne a jót, akkor egész egyszerűen elmagyaráznám neki, h figy, nem igazán esik jól, h folyton az anyagi helyzeteddel jössz, amúgy nagyon jófej vagy, de ez nekem elég ciki, úgyhogy kérlek változtass...vagy valami ilyesmi. ha meg nem tudna megváltozni, akkor otthagynám nyilván. de mondom, nem tartom túl valószínűnek, h ilyennel kezdenék kapcsolatot, kényelmetlen szituáció is lenne, meg nem mozgok ilyen körökben. :)

2011. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!