Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kaposváriak segítsenek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaposváriak segítsenek!?

Figyelt kérdés

Na van egy lány akivel még sosem találkoztam. egész jól elvagyunk. Elméletben két hét mÚlva Kaposváron találkozunk

de viszont ez nem hivatalos randi. Mit tudnátok ajánlani, és mi ha lehet árakat is... de ár nem fontos mert utána nézek csak nem tudom hogy mely helyek a jók(nem vagyok odavalósi, ha nem találtátok volna ki) Arra gondoltam hogy délben elmennék valamit enni. pizza hamburger, de ha lehet gyrosozni. utána uszodába egyet úszni. és este egy jót bulizni. vélemény? esetleg olyan hely kellene, ami nem randihely, de mégis randi, (csak nem hivatalos)


2012. márc. 19. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettk az jó hely.
2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kapos hotelnél van egy pizzéria, az nagyon jó, csak ajánlani tudom...igazi beülős hely és nagyon jó a pizza. Gyros...esetleg a plázát tudom ajánlani. kevés hely van kaposváron igazából...
2012. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!