Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítsenek egy szerelmes...

Segítsenek egy szerelmes lánynak! Tényleg csak a felfogásommal van probléma?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, a párom 19. Jó tudom egy kicsit nagy a különbség de tényleg nagyon szeretjük egymást. elég komoly kapcsolat igaz hogy még csak 3 hónapja vagyunk együtt de érzem hogy tényleg érett kapcsolat. A barátom már nem szűz de én még az vagyok. Mondta hogy ő bármeddig képes várni rám hiszen szeret. Efelől nincs is kétségem. Idővel persze hogy odaadom magam neki, legyen ez szerelmem záloga vagy nevezzék aminek akarják. Már voltak előtte is barátaim és orgazmusom is volt már páromtól-magamtól egyaránt. Én viszont még nem nyúltam sráchoz ott lent. Kérdéseim a következők:

Hogyan nyúljak hozzá? Mi lesz akkor ha nem jól csinálom?

Ha lefekszem vele és vérezni fogok... Nem lesz kellemetlen hogy előtte...? A fájdalomtól nem félek. Tudom hogy úgyis mindent megtesz azért hogy nekem jó legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 9. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Semmi nem lesz, ha elsőre nem úgy megy a dolog, mintha 100 éve ezt csinálnád.

Majd ő megmondja, mi jó, meg mi nem.

Nem fogod letörni, nyugi. :D


Azt meg ő is tudja, hogy vérezni fogsz, és nem lesz benne semmi ciki.

2011. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Egy jó tanács: ha nem akarod, hogy lecsukják, várj 16 éves korodig!
2011. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
A neten nincs magázódás.
2011. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norb66 ***** válasza:
100%

Óvatosan "nyúlj" hozzá. Ha a száddal is szeretnéd kényeztetni, akkor arra figyelj hogy a fogaddal ne érj hozzá! Amúgy az utolsó előtti mondatodban van a kérdésedre a válasz. Úgyis segíteni fog, ha rosszul csinálod (ami kizárt) akkor segíteni fog, megmutatja hogyan csináld :) Nem kell félni menni fog, és nem ciki ha vérzel majd, hisz természetes! Hidd el, nem is fog semmilyen negatív reakciót kiváltani belőle :)

Sok sikert és jó szórakozást! :)

2011. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy csináld ösztönösen. Ha gondolod olvass utána femina.hu-n valamennyit biztos segít. És a lényeg, hogy adjon neked visszajelzéseket, hogy megismerd a testét, és ne sértődj meg ha elmondja, hogy valami nem volt jó neki. A vérzés teljesen természetes dolog, de nem mindenkinél fordul elő, de emiatt ne aggódj. Csak légy türelemmel, aztán majd eljutsz oda, hogy abból ahogy rád néz tudni fogod, hogy mit akar. HAJRÁ!!!
2011. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nagyon hasznosak, legalábbis azok lesznek.
2011. márc. 9. 21:05
 7/7 anonim válasza:
100%

ha majd eljön az ideje, akkor:

1.hogyan?

higénia, fogakra figyelni, bevezetés,esetleg síkosító.

tippek itt bővebben:

[link]

2.mi lesz, ha nem jól?

kicsit mindketten izgulni fogtok, de a tapasztaltabb segít majd.

3. a vérzést lsd. többi válasz:)

2011. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!