Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csak barátok legyünk? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Van egy sràc akivel egyszer fogadàsbol smàroltunk... én totàl belezùgtam:/...

A csok utàn mindig mondta hogy szeret meg sziveket küldött stb... de nem volt semmi több.

Mostanàba viszont màr alig beszélünk és csak baràtként néz ràm. Nem tudom mi történt nem is beszéltünk erröl,ùgy tesz(ünk) mintha semmise történt volna, a suliba ùgy tesz mintha nem is ismerne mégcsak ràm se néz esténként viszont szokott sms-t küldeni. Gondoltam rà,hogy van valakije de végigkérdeztem az összes haverjàt és az én ismeröseimet is megkérdeztem de mindenki azt mondta,hogy nincs baràtnöje.

A "feljtsd el a sràcot" tanàcsokon kivül màst is kérnék!

(Köszi a normàlis vàlaszokat)


2012. márc. 18. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Felejtsd el a srácot.
2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vissza írtál amikor a csók utan írta h szeret, stb? Mert ha nem könnyen lehet h úgy érezte hiába próbálkozik es h neked nem jon be...kérdezd meg tőle h megbantottad e valamivel h nem beszel veled!
2012. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem minden jol ment csak mostanàba kezdett ejteni
2012. márc. 18. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ird neki: emlékszel még arra a smárolásra, ami fogadásból történt?mi lenne, ha megismételnénk?
2012. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!