Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legyünk ma együtt, vagy sem?...

Legyünk ma együtt, vagy sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik oldalt az alhasamnál érzékeny vagyok egész nap, mozdulatoknál, hirtelen leülésnél még jobban érzem, néha puffadok. 12. ciklusnapon vagyok és nekem tudtommal kb. 15. napon szokott lenni ovulációm mindig. Ilyen fehér túrószerű a folyásom ma...

Nagyon szeretnénk kisbabát!


2011. máj. 24. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen,hiszen a sperma 48 órát is életképes marad,igy ha hamarabb van pé-ed akkor sem lesz gond.
2011. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahogy elmúlik a menstruáció onnantól kezdve érdemes 2 naponta együtt lenni peteérés napjain meg minél többször :)
2011. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És elég 1 nap szünet a kiskatonáknak, hogy gyűljenek? Mert csak tegnap maradt ki az együttlét...
2011. máj. 24. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Régóta próbálkoztok? Vagy miért "sakkoztok" ennyire?
2011. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen. Másfél éve.

És a napi szex nem volt nyerő, ezért sakkozom most. :)

Szóval?

2011. máj. 24. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor 2-3 nap! Mi peteérés előtt voltunk két nappal együtt és összejött! Szóval lekésni nem fogjátok!:))
2011. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor 2-3 naponta próbálunk együtt lenni. Remélem, ennyi szünetet elég hagyni tényleg.
2011. máj. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!