Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyünk haragban, most, hogy...

Legyünk haragban, most, hogy itt a Karácsony? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az történt, hogy anyukám meggyanúsított, hogy beleolvastam a naplójába. Nem kiabált, csak közölte, hogy mától nem tekint a lányának, gyűlöl és undorítónak találja amit tettem. Igen, beleolvastam és tudom, hogy nem szép dolog. Az nem számít sokat, hogy 1, angolul írta 2, amit magyarul, az nem titkos. De tudom, hogy ő is beleolvasott a naplómba! Az egészet! És én soha nem vágtam a fejéhez, hogy gyűlöllek meg hogy nem vagy az anyám. Közölte velem, hogy nem visz suliba, intézzem el magam(buszra nem ad pénzt, gyalog meg messze van, ezért majd kelek 4.30-kor). nem beszélünk egymással, ő sokat sír én még egy könnyet sem ejtettem. Sz**jam le és ne foglalkozzak vele? Mit csináljak?
2010. dec. 19. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem,hogy miért akadt ki ezen ennyire.más 1000* rosszabb dolgot csinál és mégis megbocsát neki az anyja.béküljetek ki,de ne csak a karácsony miatt!!!!
2010. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azt tényleg durva,h egy ilyen miatt ezt mondja neked az anyukád!én soha nem tudnám ezt mondani a lányomnak még egy ilyen miatt se,de ennél durvább dolgok miatt se,hisz imádom és ő a mindenem,tegyen bármit!

szerintem legyél te a kezdeményező és kérj bocsánatot,de ne azért,mert jön a Kari hanem,mert így helyes,mert tényleg nem volt szép amit tettél!viszont kicsit anyud is magába szállhatna,ha ő is elolvasta a te naplód akkor meg mi jogon akad ki ha ugyan ezt visszakapja

valahogy csak tudjátok már rendezni a dolgokat,mert ez így nem maradhat!anyud meg ne veled keménykedjen,hanem tartogassa azoknak az embereknek akik ténylegesen megérdemlik

2010. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miért akkora baj, hogy beleolvastál? le volt benne írva, hogy hány férfivel csalja apádat, és minden kiderült róla?
2010. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van ennyire felháborodva, mert valami durva dolog, esetleg nagy titok van abban a naplóban:) Az meg hogy ő végig olvasta a naplódat elég undorító...a részedről is hogy te is beleolvastál az övébe, de attólmég nem kéne ilyen csúnya szavakkal dobálózni.


Én minden esetre megkérném, hogy beszéljük meg mert ez így nem jó. Kényelmetlen neked is és neki is (remélhetőleg...).

2010. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, szeretnék kibékülni vele, de nem esett jól amiket mondott nekem. Lehet, hogy volt a naplóba durva dolog, de azt én nem olvastam el. Mondhatom ezt anyukámnak, de úgy sem hinné el. De ki hinné el ilyen esetben?

Anyával nagyon nehéz békülni. Ismerem őt. Ha mondanám neki, hogy beszéljük meg ezt a dolgot, azt mondaná, hogy hagyjam békén, amúgy se beszélünk egymással és, hogy ő ezt már lezárta....

2010. dec. 19. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
bekulj ki vele de hozzateszem anyukad rettenetesen gyerekes.
2010. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy nyilván nagyon rosszul esett neki, de egyrészt egy anyának ne legyenek titkai a lánya előtt, ami meg olyan, azt meg ne írja le. Na de az ember a saját gyerekének ilyet mondjon... az ilyen nem is anya. Na ilyenkor kell eltűnni otthonról, hogy halálra aggódja magát, és rádöbbenjen, hogy mégsem gyűlöl.
2010. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
anyud túlreagálta a dolgokat nem kicsit. Sztem legjobban teszed, ha nem nyalizol neki, annak nincs értelme. Pláne ha már 18+ vagy. Legyél önálló személyiség, és legyen tartásod. Meg fog engedni majd idővel, de addig tarts ki. Tényleg illetlenség amit te csináltál, de ez őrá is ugyanúgy vonatkozik.
2010. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!