Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélye annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye annak, hogy valaha is egy pár legyünk? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 26 éves, és 60 km-re lakik tőlem. Már 9 hónapja ismerjük egymást, és szeptemberben találkoztunk először személyesen, azelőtt 7 hónapon keresztül napi szinten msn-en órákat beszélgettünk. A találkozó után semmi sem változott, ám az újabb randevú 1,5 hónap múlva jött össze. Ő kérte, hogy aludjak ott nála, ezért az egész hétvégét együtt töltöttük, ami mindkettőnknek nagyon emlékezetes marad. A jövő hétvégét is együtt töltjük majd, mert nagyon odáig vagyunk egymásért. Viszont én úgy érzem, hogy kissé már kötődök hozzá érzelmileg, hiszen naponta órákat együtt töltünk msn-en. Én nem merek rákérdezni, hogy most tulajdonképpen mi van velünk, mert félek, hogy tolakodónak tartana. Nem sürgetem természetesen, de kíváncsi volnék a véleményetekre, hogy ebből esélyes lehet-e egy kapcsolat?

Köszönöm, hogy elolvastátok.Még annyit hozzátennék, hogy a fiú elmondása szerint már 2 éve nincs barátnője, azóta, hogy az ő 4 éves kapcsolata véget ért. Azóta csak én voltam neki. Ez jelent valamit?

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol.

21/L


2009. nov. 20. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Unaloműzéshez pont jó vagy...

Ha érdekel, hogy mit gondol vagy érez rólad, akkor ne itt keresd a választ!!!

Nyugodtan kérdezd meg tőle!!! Miért lenne tolakodó az a kérdés, hogy "Ne haragudj de most mi van kettőn közt?"

vagy "Mi a véleményed egy komolyabb kapcsolatról?"

Életed végéig ezt akarod csinálni? Csak azért, mert egy pasi képes ezt élete végéig játszani...Közben ide is rakja kicsit, meg oda is rakja egy kicsit(mármint a péniszét)...

2009. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A komoly kapcsolat téma szóba került már köztünk, és arra azt mondta, hogy majd szeretne velem komolyabb kapcsolatot, csak az ő tempója lassúbb,ezért ez még kérdéses és elmondása szerint én vagyok az egyedüli nő, akivel ilyen viszonya van. Ez így leírva egy kívűlállónak furcsa, de tényleg így van.
2009. nov. 20. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Van pofád kérdezd meg a pasit! Ne légy nyámnyila!
2009. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naiv vagy kedves kérdező!
2009. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!