Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy lány azt mondja:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy lány azt mondja: "időt kértek" vagy "legyünk csak barátok", akkor már rég semmi esélye a fiúnak?

Figyelt kérdés
Hát igen, én kétszer jártam így négy év alatt, és mindegyiknél nagyon összetörtem. De miután színt vallottam a lánynak, úgy éreztem, hogy már tudja a választ, csak nem akar megbántani. Sajnos az ilyen szövegek csak arra jók, hogy húzzák az időt, márpedig ezt minden fiú utálja. Jobb szeretnénk az igazságot hallani, lehetőleg egyenesen, félrebeszélés helyett. Szóval, az "adj időt", meg ehhez hasonló szövegek csak arra jók, hogy a lányoknak ne kelljen kimondani azt, hogy NEM?
2007. szept. 10. 16:39
 1/8 anonim válasza:
81%
Én is lány vok volt 1pasim aki már nem tetszett és azt mondtam neki lekoptatásként hogy jobb lenne ha csak barátok lennénk. Ha te pasi vagy és ezt mondta neked a barátnőd akkor részvétem.
2007. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk barátok? Miért, idáig is azok voltunk?

Hát szerintem egy ilyen válasszal tényleg nem sok esélyed maradt. Sajnálom.

2007. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali


Engem is ezzel rázott le egy lány akit nagyon szerettem/szeretek:((( ráadásul az elsö kapcsolatom volt.

Pedig azt mondta az elején hogy tetszem neki meg minden,szoval nem értem:(

Az elsö válasz adotol szeretném kérdezni hogy mi az hogy késöbb már nem tetszik???

2007. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg semmi esélyed, csak ezt nem mondja a szemedbe, mert akkor saját magát tartaná bunkónak, nem akar megbántani. Sajnos nem szabad reménykedned egy ilyen helyzetben...
2007. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt a nők azért mondják, mert nem akarják kimondani, hogy már nem éreznek semmit a másik iránt. Amúgy ha kimondják, a pasik sokszor ezt sem értik, és tovább próbálkoznak, ez pedig rohadt szar érzés a csajnak is.
2007. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha időt kért akkor még nincs semmi veszve. Én is kivoltam egy időben, nem tudtam mmit akarok a pasimtól. Időt kértem. Ő erre kiakadt, mert úgy gondolkozott, mint te. Pedig én tényleg nem gy gondoltam, csak pár napig/hétig nyugiztam volna, nem hívtam volna meg ilyenek....ő nem is akart hallani a dolgoról, így együtt mentünk át a rossz pillanatokon. Többet beszélgettünk és minden helyrejött. Még most is vele vagyok:)
2007. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez tipikus női dolog ez a "legyünk barátok" engem is nem egyszer így ráztak le és elég elkeserítő, mert sok lányt csak addig érdekled, amíg nem tud meg rólad eleget, van aki utána tojik a fejedre, mert már megismert, és nem tart "alfahímnek" de olykor azért jó is kisülhet belőle hisz barátságból néha óriási szerelmek születhetnek.
2007. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem vegyesek az érzwelmeim! Megismertem egy lányt egy éve! Fél év után ugyéreztem kell nekem! és hogy szeretem!

Erre mondta hogy nem szeretné elrontani a barátságot!

De én nem adtam fel, közbe neki jött egy olyan kapcsija amiben a fiu átverte, csunyán, akkor is mondtam neki hogy miért nem probálja meg velem hisz barátilag is olyan jol megvgyunk, akkor már a váalsz azvotlt hogy nemtudja, hogy ijen csalodás után nemtudna nekem annyit adni! és hogy inkább hagyjuk, de én még mindig nem adtam fel. probáltam vele elhietni hogy én nem verném át, és eljutottunk oda hogy félve részéröl ugyan de probáljuk meg!

jah hozzáteszem ez fél évembe telt :) de mivel nekem ö kell ezért simán vártam! :)

ás most már 3 hete együttvagyunk, és már belátta hogy nagyon jo velem meg minden, és nehézkesen de alakul benne a szerelem is, igaz élö szóban nem mondta még ki , de már leirta és ugy is viselkedik mint egy szerelmes! Az hogy nem mondja ki a félelmeire fogom :) azthogy milesz belöle nemtudom :)

2008. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!