Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 5hónapja levelezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 5hónapja levelezünk facebookon vagy sms-ezünk. De neki én olyan vagyok mint egy testvér vagy nem tudom. És már mondtam neki hogy szeretem meg minden de azt mondta hogy csak barátok legyünk. Van ennek esélye szerintetek?

Figyelt kérdés

na de amikor mondta hogy nem lehet köztünk semmi. akkor azt is hozzá tette hogy még. és most meg tiszta aranyos velem. ha nyáron bepróbálkozok van értelme? :D

az egyik osztálytársamról van szó egyébként.


2011. máj. 23. 23:27
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez a "még" csak egy mentő öv számára. Mi az ami most visszatarthatja és a jövőben nem? Próbálkozz, remélem szerencséd lesz, de ha még sem ne erőltesd.
2011. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem, ez olyan mint, amit az Így jártam anyátokkal című sorozat egyik részében csináltak, talonban tartották azt az embert aki fülig beléjük volt esve, és csak jól esett nekik hogy legyezgeti a hiúságukat:P
2011. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Johny Gold válasza:

ez a "csak barát" duma -.-

Tipikus lepattintós duma, sajnálom, de semmi esélyed ...

2011. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talonba vagy rakva, ha olyan kedve van, vagy ha nem jön más, de kell neki valaki, akkor megkeres majd, de hogy az neked mennyire lesz jó, ha ilyen kapcsolatba mész bele...Fogadd el, hogy ez talonba helyezés. Döntsd el te, hogy elvből neked ez mennyire jó, hogy így """szeret""". De 1 próbát lehet megér. (És akkor személyesen nem is beszéltek/találkoztok, vagy h is van ez?)
2011. jún. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!