Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós és testvér problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós és testvér problémám van:S 17/L mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
na az van hogy 17évesek vagyunk a a barátommal mindketten és az ottalvással van probléma. ö a növérével élés az megengette hogy nálam aludjon erre a másiknövére kiakadt hogy mit képzelünk:S és nem engedi hogy itt aludjon meg ilyenek. meg hogy nem akarja hogy 17évesen babám legyen...De én tudok védekezni 2féle képp védekezünk na mindegy és nem tudom mit csináljak 9honapja vagyunk eggyüt és nem alahtunk egymásnál:S segitsetek kérlek titeket:(
2010. jún. 10. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni. Ezt neked kell megoldanod. Nem tudok az "anyósoddal" meg a párod testvéreivel beszélni...
2010. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én több mint egy éve vagyok a párommal,és anyum még így sem engedi.sztem várd meg hogy 18legyél,akkor már nem szólhat bele
2010. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az én szüleim megnegedik... mert nagyon csipik abarátomat és megbiznak benne.Az ö testvére féltékenyrám...:S 21éves.
2010. jún. 10. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem ezt idővel és sok beszélgetéssel neked kell megoldanod. Mondd el neki, h bízzon benned és h vigyáztok h ne ess teherbe.

Amúgy szintén 17vagyok, 1éve vagyok együtt a 22éves barátommal, de a szüleim hallani sem akarnának arról h nála aludjak... szóval szerencsés vagy, hogy a te szüleid megengedik. Sok sikert:)

2010. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mit érek azzal hogy az én szüleim engedik?:'( ha az ö családja nem engedi?:'( és ráadásul ö a fiu...
2010. jún. 10. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
A testvére nem engedi? Mi a f@sz? Nem a testvére dönt ebben, hanem a szülei például.
2010. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21 évesen engedélyt kér? :-S

Nálatok aludhattok, nem muszáj nálatok...

am. meg 17 évesen én is kibírtam hogy ne aludjak a páromnál, még mindig együtt vagyunk és még élünk...

2010. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a növére a 21... és itt a nyár tudod milyen rosz hogy enm alhatunk eggyüt?! amugy a nővérével él nem a szüleivel...:S
2010. jún. 10. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Hazudja azt, hogy elmegy a haverjaival valahová bulizni éjszakára, és közben menjen el hozzád.
2010. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem akarja hogy hazugságbol lehessünk együtt és amugy se hülyék a növérei...
2010. jún. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!