Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Van esélyem? A szituáció a következő: van egy fiú ismerősöm,akit körülbelül 8 éve ismerek,és 7 évig olyan volt nekem mint egy testvér.

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot átéltünk és rengeteget lógtunk együtt. Bizonyos körülmények miatt megszakadt ez a kapcsolat,de ősz óta újra tartósan találkozok vele. Nagyon megváltozott,kifejezetten férfias lett,és úgy érzem szerelmes vagyok belé. Csak annyi a gond,hogy van egy barátnőm,aki az én szöges ellentétem,és egy évvel ezelőtt járt a haverommal. Azóta ő csak barátnak tekinti,de a haverom azt hiszem bele van zúgva rendesen. Eközben velem is beszélget,mesél dolgokat,és rengetegszer megnevettet. Sokszor van úgy hogy összetalálkozik a tekintetünk,de mégtöbbször látom hogy a barátnőmet figyeli vagy hátrafordul vagy ilyesmi. Szerintetek van esélyem? Mit tennétek a helyemben? Elég erősen önbizalomhiányos vagyok,csöndes és megfontolt vagyok,ezért nem is merek semmit se tenni. MSN-en és élőben is beszélgetek a haverommal,de nem tudom mi is a helyzet most. Ha van valakinek ötlete,kérem írja le! L/14
2009. febr. 11. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hú nehéz a helyzet...

Én azt modnanám,hogy mindenre van esély...akár át is szerethet beléd.Tudd meg hogy miket kedvel egy láynon,és próbáld magadat úgy alakítani(ha megér neked ennyit az illető!)

Menj el fodrászhoz,csináltass egy csajos frizurát,vegyél pár új dolgot ha a pénztárcád úgy engedi,és legyél bűbájos/elbűvölő :)

Végülish te ismered a fiút,próbáld kideríteni,mi jön be neki :)

Sok szerencsét kívánok,remélem segítettem!

Üdv.:Calypso

2009. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
annyit tudok,hogy azt nézi egy lányban,hogy aranyos-e. szóval keres valamit,amit aranyosnak tart. egyébként rengeteg dologban hasonlítunk,például mindketten szeretjük a csillagászatot,a számítógépeket,a sportokat,mindketten ironikusak vagyunk és mellőzöttek :)
2009. febr. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!