Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most akkor mi lesz? Összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mi lesz? Összejövünk még?

Figyelt kérdés

flörtöltünk a sráccal és minden nap taliztunk aztán volt egy házibuli és a pia mind a kettőnket bátorított és közelebb kerültünk egymáshoz....(nem feküdtünk le....csak csók volt)

másnap elég kínos volt mert nem tudtam hogyan kezelni és ugyanúgy köszöntem mint eddig....nem tudtam hogy mit kellene tennem vagy hogy ő mennyire gondolta komolyan...

azóta célozgat hogy összejönne velem de csak szépen lassan...mert ő biztosra megy és lépésről lépésre...


szerintetek elrontottam vmit azzal hogy furán kezeltem a másnapot vagy nem is akar semmit?


2009. jún. 11. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem rontottál el semmit,hisz te írtad,hogy azóta célozgat,hogy járjatok,szóval ne aggódj.A piától csak bátrabbak letettek...És a mondás szerint is:"Csak a részeg és a gyerek mondd igazat":P,na jó,nem a holt részeg...:D
2009. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne add fel!Szerintem semmi hiba nem történt:D
2009. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!