Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gyanús, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyanús, ha a barátnőm mindig "otthonfelejti" a telóját, amikor a barátnőjéhez megy? Csak én vagyok túl féltékeny?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj erre figyelj arra...és ha azt mondja hogy a konyhába volt vagy zenét hallgatott és nem hallotta?GONDOLKOZZATOK MÁR...mindent kitalálnak.KÖVETNI KELL...ha figurázik megérdemli...és nem egy alkalom..lehet pont igazat mond.Többször meglesni hol is köt ki...VALAMINT,a barátnőjénél ki köt még ki...mert lehet ott a találkahely..mégse mehet el egy üdítőre hogy meglássa valami ismerős más pasival...
2009. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ugyanaz a helyzet, de én ha a barátaimmal vagyok, mindig kikapcsolom a telefonomat, hogy olyankor ne zavarjanak. Csak azért viszem magammal, hogy ha valami sürgős ügyet mégis el kellene intéznem, akkor nálam legyen, de engem nem lehet hívni. Nem lehet, hogy a barátnőd is ezt akarja, csak nem meri megmondani?
2009. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán követheted :)


Mellesleg megjegyzem, hogy itt érdekes miért nem kap leszidást a kérdező, hogy mit féltékenykedik, pedig amikor egy feleség, netán kismama kérdezi, hogy ugye megcsal a férjem, akkor egyből azzal jönnek, hogy hogy mer nyomozni a pasi után... Na mindegy.


Egyébként az a véleményem, hogy ha már sokszor előfordult, hogy nem vitte a telefonját, akkor tényleg gyanús a dolog. Ha vannak olyan jelek, hogy sokszor ő modja le a randitokat, vagy elhúzódik, akkor valószínű, hogy van más a képben. De keresztkérdésekkel is előbb utóbb rájössz mi a helyzet. Ha a csaj becsületes, akkor megmondja hogy vége, és nem hülyít.


30/N

2009. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó de ez a követősdi tönkre is teheti a kapcsolatot, ha a lány "ártatlan", erre még nem gondoltatok? Én sem örülnék, ha párom annyire nem bízna bennem, hogy követni kezd. De gondolom azóta már megoldódott, mesélj, mi volt!
2009. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tényleg megoldódott, tisztáztuk, feleslegesen féltékenykedtem, egyszerűen szétszórt és sok mindent elfelejt.

Karácsony előtti héten lesz az eljegyzésünk.

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, én most nagyon boldog vagyok és ezt kívánom nektek is:))

2009. okt. 9. 21:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Látjátok, nem mindig kell rosszra gondolni:) Nektek pedi gratulálok és sok boldogságot kívánok!:)
2009. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hasonló jókat!
2009. okt. 10. 20:56
 18/18 anonim ***** válasza:
kövesd
2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!