Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Tesztszik egy fiú, mindig rajta jár az agyam, és már annyi szituációt elképzeltem vele, hogy ha beszélgetünk teljesen kész vagyok, állati zavarban, szerintem látszik is rajtam. Próbálom viccesen felfogni és természetesen viselkedni vele, de megbolondulok, muszáj valahogy összejönnöm vele. Szerintem ő is hasonlóan lehet a dologgal, mert mindig odajön beszélgetni, meg ő sem tudja igazán, hogy mit mondjon, de olyan nehéz ezt a dolgot összehozni. Ráadásul nem beszél magyarul, úgyhogy ez még egy lapáttal rátesz a dologra. Mi a frászt csináljak?
2012. márc. 14. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszéltek? Am, azt mondanám, beszélgessetek, csináljatok közös programokat.
2012. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!