Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek vele randizni tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek vele randizni tovább mert szegény vagyok de ő nem az. Ha beszélnék vele erről azzal elrontanám a kettőnk közti dolgot vagy helyesen tenném?

Figyelt kérdés

Csak azért találkoztam vele mert kíváncsi voltam rá és a szívem szerint cselekedtem de én így nem merek vele tovább találkozgatni. Mert ő nem szegény mint én. Gondoltam arra is, hogy csak hanyagolom őt és majd nem beszélünk de az a baj hogy megfogott engem és nem tudom ezt tenni.

Ahelyett hogy nem beszélünk talán lehet hogy beszélni kellene vele erről, elmondanám neki hogy nem vagyok olyan mint ő, más életet élünk és hogy én félek hogy emiatt nem fogok neki kelleni, félek a fájdalomtól.

Azt nem akarom hogy találkozgatunk tovább és majd a randikon veszi észre hogy nem öltözködök márkásan. Nem akarok fájdalmat azt akarom hogy tudjon erről hogy én nem vagyok gazdag és ne érje váratlanul ez. Ha érdeklem őt befolyásol ez bármit is? Elronthatom ezzel az egészet? Mert vagy beszélek vele erről, vagy vege van köztünk pedig még el sem indult igazán. Nincs más választás.

25 évesek vagyunk.


ma 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindegy hogy te melyik vagy, a nő, vagy a férfi.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány
ma 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Remélem miután dobod, mert ő nem szegény, nem kezdesz el habzó szájjal posztolgatni, hogy mer mindig csak a pénz számít....

Ne félj a fájdalomtól. Ez az élet és úgy önmagában a párkapcsolatok velejárója. Ha nem fáj, sz*rt sem ért.

Amíg félsz a fájdalomtól, addig nem fogsz egy kapcsolatba sem belemenni. Egy kapcsolat kockázat a bukásra.

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te ennek ellenére akarod őt. Meg hogy őt ne zavarja ez az egész. Én sem jönnék össze gazdagabb pasival, de simán nem mondanám el neki, hogy emiatt, mert nem akarnám kicsikarni belőle, hogy összejöjjünk.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lenézne téged mert szegény vagy akkor jobb is ha nem jönnétek össze. Nyugodtan gyere vele össze, ez egy teszt hogy mit szól hozzád.
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy szegényebb férfi nem lett volna jobb? Miért kellett a gazdag?
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem látja rajtad hogy nem vagy tehetős. Próbáld meg és majd lesz ami lesz.
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő mennyire gazdag?

Az sokkal inkább belefér, ha a lány szegény, a fiú pedig jobb módú.

Férfiakat ez nem szokta zavarni.

ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!