Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már csak akkor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már csak akkor lesz biztos a szex és/vagy a párkapcsolat, amikor a nők vadásszák le a férfiakat?

Figyelt kérdés

ma 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Honnan szedted össze ezt a butaságot?
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat nem biztos, szex valószínűbb, mert a férfiak zömének nem kell kétszer mondani, de ott is akadnak kivételek.
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Magyarázd meg, miért lenne butaság? Teljesen logikus, ha jobban belegondol az ember. Ezen kívül egyre több esetben látom baráti körömben is, és azok ismerősei között is. Vagy random a neten olvasva modernkori storykat. Sőt, engem is szedett már fel lány.
ma 09:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még a szex sem tuti ugyanis ha a férfi nem kezdeményez, nem mutatja ki vlaahogyan, hogy a nő az esete és benne lenne a szexben akkor a nő kb. hiába startolgat rá.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért butaság mert mindkettő esetben mindkettő fél rábólintására szükség van.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amikor meg az itteni gyk-s sikertelen csajozási kísérleteket olvassa az ember, szinte minden esetben a férfi volt a kezdeményező. Ezek egy része hamvába halt bepróbálkozás már a kezdettől, de ahol még jó esély is volt, ott is mintha kevésbé értékelné őt később a nő. Ha nem ő maga választotta ki magának, hanem a férfi kezdeményezett klasszikus módon még az elején.
ma 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Azert probalkozik egyre tobb no, mert a ferfiak nagy tobbsege toketlen es onbizalomhianyos, mar szet stresszeli magat, ha oda kell mennie egy nohoz…
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A rábólintás természetesen szükséges mindkét fél részéről. Én inkább arról kérdezek itt, hogy amikor a férfi szemeli ki a nőt az gyakran instabilabb vagy létre se jövő kapcsolat, amikor pedig a nő szemeli ki a férfit, akkor sokkal jobb esély a szexre és a stabil, tartós kapcsolatra is. Mintha lenne manapság egy ilyen trendváltás ebben is, hogy már a nők vadásznak.
ma 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Hát én inkább egyedül halok meg mint szedjek fel pasit mert még arra se képes, hogy kezdeményezzen annyira nincs önbizalma, vagy annyira lusta és várja a sült galambot.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem eddig 2x szedtek fel így, magamtól nem jutna eszembe első randin bepróbálkozni áthívni a nőt. Egyikből 2 év kapcsolat volt, másik utána hazaküldött, majd egy hét múlva újra eljátszotta aztán meguntam (én kapcsolatot kerestem).
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!