Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha azt érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha azt érzem hogy nem vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátnőm és néha néha rám tör hogy kéne egy, de a többségében nagyon jól elvagyok egymagam, viszont többször volt már hogy elmentem randizgatni lányokkal és nagyon jól éreztem magam velük, de ha bele gondoltam abba, hogy én most össze jövök vele, akkor olyan érzésem van, hogy én ezzel lekorlátoznám magam és nem akarok semmiféle kötődést inkább. Normális ez az érzés? Valaki tapasztalt ilyet rajtam kívül?

22F


ma 07:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!