Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől ilyen lelakottak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen lelakottak a pasik 30 felett?

Figyelt kérdés

Benéztem egy társkeresőre és elment a kedvem a korosztályomtól.

Hogyan lehet akkora belet növeszteni 32 éves létére hogy rálóg a micsodájára?

Meg ezt a kopaszodás sem értem ilyen korán.

Nagyon soknak az alkohol is meglátszik a fején.

Elgondolkodtam hogy inkább nőket keresek mert azokból láttam sokat aki tetszik…..



#Ronda pali #Dagadt pasi #Kopaszodó pasik
ma 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Ugyanazért, amiért a 30 feletti nők is ilyen állapotban vannak


Egyébként meg a "lelakás" már 30 ELŐTT elkezdődik. 26-27 éves fiatal nők/pasik tíz évvel idősebbnek néznek ki!!!


A magyarok tehát kb. 25 éves korukig néznek ki jól, utána jön a leépülés (tisztelet a kivételnek).

Keress küldöldi partnert.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon nagyon rossz a felhozatal a pasikból. Annyi gyönyörű nőt látok minden korosztályba 20-30-40 50 60-as szép nők, pasikból meg semmi.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban mindkét nemnél megjelennek a "lelakottak". Nincs ezzel baj szerintem. Nem mindenkinek egyformán fontos a külső.


Aki lelakott találjon lelakottat, aki nem lelakott az pedig nem lelakottat. :)

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, én 27 F vagyok és még csak most kezdek kikupálódni,ezt én se értettem soha miért kell koravénnek lenni
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én 50 éves koromra értem el ezt, endokrinológus felírt 33 gyógyszert, sima sporttal, mozgással, étkezéssel nem lehet megoldani.

Átlagos testalkatú vagyok.

Ez ilyen, a természet nem törekszik a korrigálásra, javításra, leírja a gazdatestet egyszerűen. Kérjük a következőt.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A kopaszodás valószínűleg a környezetszennyezés áldásos hatása.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Akkor a nok is kopaszodnanak. Sok esetben a kopaszodas vagy genetikai, orokletes vagy pedig tesztoszteron tultenges miatt tortenik. Ebben az esetben a has is bo.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kopaszodás genetika, azzal nem igazán lehet mit tenni... Persze aki rejtegetni próbálja és amiatt néz ki furán az megint más téma.

Az elhízás meg... Ugyan annyi kajával, azonos életvitellel mint 20-as éveimben most kb 15-20 kilóval lennék több. Ahhoz, hogy ne hízzak el, csökkentenem kellett a kaja mennyiséget, minőséget javítani, és aktívan edzeni. És ezt a fajta életmódváltást sokan nem akarják megejteni, mert lusták, és kényelmesek, van ilyen.

De nem tudom te melyik oldalakat nézegeted, mert azért 30-as nőből is legalább annyi szétcsúszott, elhízott van mint pasiból... 34/F

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
59%

Ilyenkor mindig áldom az eget a felmenőimért.

Én a húszas éveimben egy nyeszlett kis pöts voltam. Egy erősebb szél elfújt, és csinálhattam bármit, az istenért se tudtam hízni, nem hogy még izmosodni is. Aztán ahogy elkezdtem átlépkedni a harmincon, lassult az anyagcserém és megemberesedtem.😋

A kopaszodás meg nem biztos, hogy az életmód hatása. A legtöbb esetben szimpla genetika, amit nem tudsz korrigálni. Én pl. gimis korom óta őszülök, most meg már legalább a hajszálaim fele az 33 évesen.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

a dohányzás túl azon, hogy öregíti a bőrt, roncsolja a tüdőt, és lassítja a véráramlást, magyarul az egész test sejtregenerálódása elkezd megborulni


az alkohol pedig a belső szervek funkcióit darálja be idővel, és pusztítja az agysejteket


ott van még a mérhetetlenül sok egyéb méreganyag, hulladék üdítőkből (energiaitalok főleg), és persze a zsíros, katasztrofálisan egészségtelen ételek, totálisan felesleges édességek (a csokoládé a beleket rohasztja konkrétan, nincs rajta mit megemészteni)


erre még rájön a nulla sport, és a megállás nélküli idegeskedés már hajnalban, azon, hogy "miért nem mész, te hüjjeee???? ződ van!!!!!"


egyébként nem gondolnám, hogy ez kizárólag a férfiak ismérve, mert a nők hasonlóan elbaszottul néznek ki. nálunk valamiért a 30 körüli nők is kezdenek öregasszonyosodni, gyakorlatilag többségük smink nélkül úgy néz ki, mint egy félig összevert, kínai vendégmunkás.


bár a nőkön, a vállalhatatlan magánéletük se sokat segít, amiért olyan alakokkal képesek összefeküdni, hogy az vicclapba való.

értem én, hogy az italkedvelő, "férfiasan agresszív" géplakatos, vagy a kockás nadrágban mászkáló perverz liberális roppant vonzó választásnak tűnik elsőre, csak aztán amit a nők az ágyban kapnak tőlük, attól idővel szó szerint meghibbannak.

selejtes trógerek ondóját garatra kapni, pont nem a spirituális megtisztulás felé vezető út első lépcsőfoka.

sok csinos, igényes nőt látni konditermekben, igen, csak sajnos az aurájuk bűzlik a mocsoktól, és ez bizony öregít, rohaszt.


erre még rájön a légszennyezés, a dudvás ugar hangulatú ősmagyar "néplélek", a tehetségtelenségből fakadó irigység, rosszindulat, és a mélybalkáni, nem kifejezetten hálivudi filmekbe való génkészlet, és meg is kapjuk rögvest az okát annak, hogy miért néznek ki itthon az emberek többségében úgy, mint a középkori, krumpliszsákba bugyolált gonosztevők.


a magyar lakosság kicsit olyasmi, mint egy gőgös baktériumtenyészet, ami csodaelixírnek gondolja magát.

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!