Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit még régebbről ismerek. Nemrég találkoztunk, aztán tegnap elhívtam kávézni. Jól éreztük magunkat. Ha nem hívom "randizni", akkor nem futunk össze a városban, viszont Facebookon meg szűkszavú, nem lehet vele beszélgetni. A két "randira" is több hét alatt tudtam rávenni. Szerintetek kölcsönös a szimpátia köztünk, ha eljött mindkét alkalommal és jót dumáltunk? Miért került ennyi időbe, hogy elszánja magát? Tudom, hogy hülyén hangzik, hogy titeket kérdezlek erről, de senkivel nem tudom ezt kitárgyalni. 18F
2012. márc. 14. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én tippem az, hogy beszari. Ha szimpatikus vagy neki, akkor a többi találka könnyebben össze kell h jöjjön, ha nyögvenyelős és már a találkozástért is küzdeni kell, ott valami bűzlik.
2012. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem, hogy csak félénk. Most egy ideig nem merem elhívni, pedig minden percben a tegnapi kávézáson jár az eszem.
2012. márc. 14. 18:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek vélemények, ha vannak! ;)
2012. márc. 14. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel, egy idő után felfog oldódni:)) Vannak akik nem szeretnek kommunikálni interneten keresztül, sokkal inkább szeretnek élőben beszélgetni és ott átadni magukat az érzésnek.
2012. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!