Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 14 éves vagyok a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14 éves vagyok a srác nálam 7 évvel idősebb. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőméknek új házuk van és ő ott dolgozik jelenleg a házon. Nagyon tetszik nekem és hát már volt pár olyan pillantása, hogy neki is én, de egyik haverom szerint hülyeség, mert ha mégis lenne valami úgy is csak arra hajtana... pedig nagyon tetszik nekem és én még nem akarok vele olyasmit csinálni... ha tényleg sikerülne randizni esetleg párkapcsolatban lenni vele akkor ő pedofil lenne én meg k***a... ebből ki lehet valahogy mászni ???
2012. márc. 14. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 16:06


Márpedig nem lehet kibírni nélküle, hidd el tapasztalt huszonévesként mondhatom ezt neked.


Egyébként a szex is a szerelme kifejeződése, nem értem miért ellenzik sokan a szexet ennyire!

2012. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem ellenzem csak még 14 évesen nem akarom csinálni... :D
2012. márc. 14. 16:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, teljesen más világ, mint Te. Ő felnőtt, Te kisgyerek. Nincsen közös témátok (ha csak nem nagyon éretlen a pali) neki már szüksége van szexualitásra, Te (jóesetben) most tanulod. Ne menj bele!
2012. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ez elég butaság, hogy régen még 18 évesen szüzek voltak a lányok, fiúk. Ugyan, szerinted nem voltak olyan kis sunyi "rendbontók", akik már akkor megkívánták a dolgot, kíváncsiak voltak? :D Nem bűn ez, szerintem. Csak nem úgy kell csinálni, nem olyan alapon, hogy "ez menő, sz'al nem kell nekem szüzesség" vagy, hogy "muszáj, mert elvárja tőlem a barátom".

Legalábbis, ha elég érett valaki hozzá 14 évesen, szerelmes, stb., csinálja csak... de egy "páwa" nem biztos, hogy érett rá. Az se mindegy, hogy szeretkezés, vagy dugás.

2012. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 szösszikehh ***** válasza:
22%
szerintem nem gáz. nekem is volt már 7 évvel idősebb barátom. és akkor mi van!? nem pedofil és nem vagy k*rva. szerintem ne foglalkozz senkivel meg semmivel.. ha te is meg ő is akarjátok akkor hagyd az embereket. ne érdekeljen ki mit mondd és gondol...
2012. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
(Zárójeles megjegyzés, mivel betöltötted a tizennégyet, ő már nem nevezhető pedofilnak... max a köznyelvben, mert az a menő, ha minden ilyen férfit le pedóznak.)
2012. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!